Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit lehet tenni akkor ha...

Mit lehet tenni akkor ha ízzadok és kellemetlen a szaga a hónajamnak. melyik a legjobb deo. mi használ jobban a spré a golyós vagy a kenős az a krémes?

Figyelt kérdés

mit lehet tenni hogy ne legyen szaga gyakran zuhanyzok de nem mindig van rá lehetőség.

és mit lehet tenni hogy a ruhán ne látszodjon meg?


2008. aug. 13. 21:10
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a legfontosabb, hogy borotváld a hónaljad. Napközben tudsz magadnál tartani nedves törlőkendőt, és azzal is meg tudod törölgetni magad. Jó erre a célra a baba törlőkendő is. Az olcsóbb.

Hintőporral próbálkoztál már? Nekem az bevált. Nekem még a krémes állagú, kinyomós izzadásgátlók váltak be.

Amúgy úgy tudom, hogy az étrendeden is múlik, hogy milyen szagú az izzadtság.

2008. aug. 13. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

köszönöm.!

a hintőport kipróbálom köszi.

mások válaszára is kíváncsi lennék

2008. aug. 13. 21:51
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
borotva az első és legfontosabb, én neked a fújós púderes deót ajánlom, mert ha nagyon izzadsz nem túl jó ha ezeket a krémes deókat állandóan magadra kened, meg ha megizzadsz nem használhatod. inkább fújjad újra és újra. Rexona stb. és zuhanyozz többször vagy mosakodj, ha másképp nem megy. lehet kapni nedves törlőkendőket is. kevesebb fűszereset egyél.
2008. aug. 13. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
szia !!!! gyógyszertárba kérjel kimondottan a tulzott izzadasra valamien dezodort .a honaljad rendszeresen szortelenitsd . es az izzadsagnak eredetileg nincs szaga , csak akkor amikor elkezdenek a bacik dolgozni .... Sok sikert a kellemetlen szagok megszuntetésehez!!!!
2008. aug. 13. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
kérj vmilyen deot agyogyszertárba
2008. aug. 14. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

És mi vált be? :)


Én a szódabikarbónát ajánlom! Nem allergizál, olcsó, hatásos.

2012. dec. 13. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!