Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Valaki tud pattanásos bőrre...

Valaki tud pattanásos bőrre valami kenőcsöt ajánlani?

Figyelt kérdés
Valami olyasmi kéne ami használ es másoknak is bevált.

2017. dec. 28. 00:12
 1/5 anonim ***** válasza:
32%

Legy termeszetes.

Kevesebb smink,ha sminkeled magad.

Neha jarj el kozmetikushoz.

Minden este mosd meg jo alaposan az arcodat,utanna kenj fel hidratalo kremet. Valassz a borodnek megfelelo termeket. Drogeriakba lehet kapni amugy ilyen pattanas elleni kremeket,de egy ket hetig sztem tarsd ezt;biztos jot tesz majd. Egyel kevesebb magot,tejtermeket es tobb zoldseget gyumolcsot. Kevesebb edesseget egyel,semmi jo hatasa nincsen a szervezetedre,es ha elhagyod a borod is szebb lesz,meg a hajad es a kormod is.

Neha torold le vizes torlokendovel a telodat,mert sok a kosz rajta es ahogy az arcodhoz rakod tehat remelem segitettem😊

2017. dec. 28. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Canaan ***** válasza:
100%
Szerintem menj el bőrgyógyászhoz.Barátnőm bőre iszonyat ronda volt és kente mindennel.(Iszonyat drága márkás cucctól egészen a természetes kencékig)de semmi nem segített.Rábeszéltük h menjen el bőrgyógyászhoz és nézesse meg mert ott az ő bőrtipusának megfelelő kencét kap.Neki bevált és most tök szép az arca.Szerintem fontold meg h kérsz a bőrgyógyászodtól.KB 5 perc mig megvizsgál és semmi ilyesztő sincs benne.
2017. dec. 28. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Borgyogyaszom irt fel nekem akneroxidot, es elkepeszto hamar levitte a pattanasaimat. Baratnomnek is ez van, es neki szinten nagyon kitisztitotta a boret.:)
2017. dec. 28. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
83%
Sajnos nem. Ezerfélét próbáltam már, és egy sem segített. Volt, ami bevált egy ideig, de utána már nem hozott látványos eredményt (pl argán olaj vagy a L'Oréal mattító zöld agyagos maszkja, vagy éppen a Himalaya gyógynövényes maszkja). Ezeket tudnám amúgy ajánlani, de nekem a legjobban az vált be, hogy soha semmilyen körülmények között nem nyúltam az arcomhoz. Nem nyomkodtam magamnak, nem értem hozzá. Egyszerű dolog, de csodákra képes :D
2017. dec. 28. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
63%
Bőrgyógyász és kozmetikus
2017. dec. 28. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!