Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit kezdjek a pattanásaimmal?

Mit kezdjek a pattanásaimmal?

Figyelt kérdés
18 éves lány vagyok, Zineryt-tel kezeltem az arcom, ami nagyon szépen rendbe is hozta a fejem néhány hónapra.A gondom az, hogy ennek haása már a múlté:képemet újra elárasztották ezek a kis rohadékok.Ez a készítmény egyrészt már elfogyott, másrészt meg antibiotikum, nem használhatom örökké.Csomó B vitaminnal teli kaját eszem, szedek külön B-komplexet, élesztő tabit, de ezek semmit nem javítanak az állapotomon.Egyedül az segít, ha tisztítókúrákat tartok.3-4 nap kizárólagos krumpli vagy almazabálás után olyan a bőröm, mint a babapopsi, de amint abbahagyom, visszajönnek.A másik bajom ezzel , hogy már tiszta gebe vagyok a sok méregtelenítéstől.Ezek a mai menő felkapott kozmetikumok meg nem érnek semmit.Van vmi tippetek, amivel végleg megszabadulhatok a kis dögöktől, anélkül, h anorexiás külsőt öltenék, v életem végéig antibiotikumos cuccokkal kell kenegetnem magam?
2008. okt. 24. 22:38
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Szia!Fuh, jó régi eza kérdésemXD A krumplit én enyhén sózva ettem, de úgy az igazi, ha sótlanul tömöd magadba, mert ugye ez egy méregtelenítő kúra, és a só megköti a vizet, és nem hagyja megfelelően tisztula a szervezetet..de nekem így is segített..szaé pici mehet rá, de ne sózd agyon..Az lenne a legjobb, h kibírnád 1 hétig kumplin, vagy akár tovább..én is hosszabbra terveztem ezeket a kúrákat, de nagyon éhes voltam, és nem bírtam tovább=D
2009. márc. 30. 07:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!