Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit kezdjek a pattanásaimmal?

Mit kezdjek a pattanásaimmal?

Figyelt kérdés
18 éves lány vagyok, Zineryt-tel kezeltem az arcom, ami nagyon szépen rendbe is hozta a fejem néhány hónapra.A gondom az, hogy ennek haása már a múlté:képemet újra elárasztották ezek a kis rohadékok.Ez a készítmény egyrészt már elfogyott, másrészt meg antibiotikum, nem használhatom örökké.Csomó B vitaminnal teli kaját eszem, szedek külön B-komplexet, élesztő tabit, de ezek semmit nem javítanak az állapotomon.Egyedül az segít, ha tisztítókúrákat tartok.3-4 nap kizárólagos krumpli vagy almazabálás után olyan a bőröm, mint a babapopsi, de amint abbahagyom, visszajönnek.A másik bajom ezzel , hogy már tiszta gebe vagyok a sok méregtelenítéstől.Ezek a mai menő felkapott kozmetikumok meg nem érnek semmit.Van vmi tippetek, amivel végleg megszabadulhatok a kis dögöktől, anélkül, h anorexiás külsőt öltenék, v életem végéig antibiotikumos cuccokkal kell kenegetnem magam?
2008. okt. 24. 22:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
75%

Hidrokortizon kenőcs! CSodákra képes!


Aloe Vera- activator! (nagyon szép a bőröm tőle)

2008. okt. 24. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
52%
Bocs hogy itt kérdezek, de nekem is hasoonló problémám van. És az érdekelne hogy tényleg hatásos az hogy 3-4 napig csak gyümölcsöket eszel? Vagy pontosan ez hogy is van? Mit kell enni?
2008. okt. 25. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nekem a legjobban az vált be, amikor 3-4 napig krumplit ettem.Vízhajtó és méregtelenítő, nem tudom , mindenkinek beválik-e, de nekem teljesen letisztult a bőröm.Kiegészítheted csalán teával, ami szintén jót tesz(csak ne literszámra idd, hanem 1-2 csészével).A gyümölcskúra is hatásos.Én amikor ezt folytattam, almát, narancsot, ananászt, szőlőt ettem, ezek szintén helyrehozták a búrámat.Szóval igazából semmi extra..csak azt fűzném hozzá, hogy ezekkel nagyon nehéz jóllakni, én nagyon éheztem ez alatt a pár nap alatt, főleg amikor gyümit ettem, mert az nem is laktat+ még gyomorsavat is csinál..Szal akaraterő az kell.
2008. okt. 25. 20:55
 4/11 anonim ***** válasza:
30%

Kozmetikus kell, o nagyon szepen kitisztitja, es jo tanaccsal ellat!

Sima arctisztitast kell kerni, minden nelkul mert az egy vagyon (masszasz)

es letezik kimondott tinedzser arctisztitas is. A lenyeg azon van, hogy ki legyen tisztitva a bor. Nem a kenceficeken!

2008. okt. 26. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
80%
Szia! hasonló helyzetben voltam, próbálkoztam mindennel. nálunk ilyen családi hagyomány, mindkét tesómnak csunya volt az arca. aztán elmentem bőrgyógyászhoz, aki kezdetben kenőcsöket írt fel, amitől javult, de nem teljesen. aztán felírt nekem gyógyszert (isotretionin) amit kétnaponta kell szednem, és a bőröm gyönyörű lett. Volt amikor elfogyott a gyógyszer és több hétig nem mentem vissza, azért hogy meglássam, vajon gyógyszer nélkül is szép e, vagy csak a gyógyszer miatt. aztán abban a pár hétben is nagyon szép volt. szóval szerintem keress fel egy bőrgyógyászt:)
2008. okt. 26. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
80%
az előző hozzászóló vagyok: a gyógyszer szedése mellett nem ajánlatos a kozmetikai kezelés, sőt, nekem több bőrgyógyász azt mondta, hogy egyáltalán nem egészséges 14-18 évesen tisztító kúrára. de persze ez nem biztos hogy így van.
2008. okt. 26. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
48%
Próbáld ki az Aknesol nevű készítményt! Bármelyik DM üzletben megveheted szerintem...Nekem nagyon jól bevált, csak mindent a benne lévő használati utasítás szerint csinálj!
2008. okt. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is sok problémám volt velük, nem tudom, te hány éves vagy, de nekem még a húszas éveim második felét is megkeserítették... egy darabig. Amikor babám született, a nővérke mondta a nőgyógyászaton (!), hogy próbáljam ki a babafürdetőt, mert csodákra képes. Mivel akkor már szinte minden létező és nem létező szert kipróbáltam, úgy voltam vele: miért ne? Végülis bevált. Csak a benedvesített arcomra rákenem és lemosom, és néhány hét alatt olyan lett az arcom, mint a pici bőre. Mivel nem drága, szerintem megér egy próbát. Ráadásul én úgy vettem észre, hogy ami direkt a pattanásra van, az szárít, ezzel a faggyútermelést növeli.
2008. okt. 29. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat..ez a babafürdető milyen márkájú?Johnson?
2008. okt. 29. 08:28
 10/11 anonim ***** válasza:
megj: azt szeretnem kerdezni h a krumplit azt hogy keszited el...izesiteni egy kis soval.....vagy kis olajba megpirult krumplit....vagy csak fot krumplit???lehet mondjuk krumpli pure egy vajasan elkeszitve?
2009. márc. 29. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!