Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Leiras alapjan milyen hajszin...

Leiras alapjan milyen hajszin allna jol nekem?

Figyelt kérdés

A hajam termeszetes szine gesztenyebarna, de sotetben es fotokon szurkenek tunik. Nem is erzem magamnek ezt a szint, nem szeretem. Ombre lettem, alul szokevel, folul barnaval (festett) de meg se tudom mondani, milyen volt, ilyen sotet, majdnem fekete, de a csillogasa barna. Azt se szerettem, de kopott is gyorsan a festek szerencsere. Aztan megint sotet barna lettem folul, alul szoke. De ez a barna meg sotetebb , ezt se szeretem igazabol.

Annyi tunt fel, hogy a sotetebb szinek jobban allnak, mint a vilagosabb, pl eredeti hajszinem. Nem a teljesen sotet barnara gondolok, mint pl ez. [link]


Milyen szinek,arnyalatok kozott nezelodjek uj hajszin utan? Jo lenne a barna szint leszukiteni kisebb korokre, mint pl a korall sarga, vagy turkiz kek, csak epp nem ismerek ilyen megnevezeseket barnaban.

Mi allna jo nekem? A szemem szurkes kek, szeploim vannak, telen gyengen, nyaron erosen latszanak. A borom vilagos, rozsas arnyalatu. Leginkabb fekete ruhakat hordok, esetleg a termeszet szienit. Tudnatok segiteni ebben?



2017. dec. 14. 10:05
 1/6 anonim ***** válasza:
33%

Szerintem egyértelműen vörösbe hajló barnát kellene választanod.

Pár példa:


[link]


[link]


[link]


Szóval nem ilyen teljesen vörösre gondolok, hanem inkánn vörösbe hajló barnára. Nem piros, hanem inkább rezes árnyalatban.

2017. dec. 14. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
48%

Szerintem ilyen:


[link]

2017. dec. 14. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem, nem tetszik a voros, semmilyen formaban. :) Ilyet nem szeretnek, inkabb egyertelmu barnat, valami szep arnyalatban.
2017. dec. 14. 12:16
 4/6 anonim ***** válasza:
A leírt adottságaid alapján nyár típus vagy, akiknek pont hogy a vöröset kell kerülni. Neked a hamvas, ezüstösen csillogó hajszínek állnak jól
2017. dec. 14. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Bocsi, de a gesztenyebarna és a “szürkés”, azaz hamvas barna szín kizárja egymást.

Az egyik egy meleg, a másik egy hideg szín. Akkor most melyekhez állsz közelebb?

A szeplők tipikusan a tavasz és az ősz (azaz a meleg típusok) jellemzői.

2017. dec. 17. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ha rasut a napfeny, egyertelmuen gesztenyebarna szinu. Ha nem, tehat szobaban vagy zart helyen vagyok, de megis vilagossag van, jellegtelen, szurkes, semmilyen szinu. En is tudom,hogy ket tok eltero szinrol beszelunk, nem jo kedvemben talaltam ki, de meg is ilyen.
2017. dec. 18. 11:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!