Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek ez milyen hajszín...

Szerintetek ez milyen hajszín a kódja alapján? 8-77

Figyelt kérdés
2015. máj. 6. 17:51
 1/4 anonim ***** válasza:
világos rézvörös
2015. máj. 6. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Rákerestél? :P

Csak azért furcsállom, mert a rézvörösnek 4-es a száma, nem? Akkor mi ez a 77?

Rendeltem egy ilyen festéket, Igorát, de elbizonytalanodtam, mert ez a csaj is ezzel festette:

[link]


És neki szerintem nagyon ronda... Egyáltalán nem rézvörös, hanem valami elrontott piros.

Viszont a többi nőci eredménye, amit kidob a google, tetszik. Csak hát ez elbizonytalanít... Ha ilyen hajam lesz, sírok.

2015. máj. 6. 18:42
 3/4 anonim ***** válasza:
Igora, Syoss esetében a számok kötőjelesen vannak írva és a 7 a réz. Azért is gondoltam arra. 77 az intenzív réz. A linkelt blogos csaj pedig keverve használta, nem csak magában a festéket, gondolom azért lett másabb.
2015. máj. 6. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Áh, értem. Igen, látom, hogy keverte valamivel, de nem tudom eldönteni, mi az a Yamasterol. Azt már tudom, hogy a C. Kamura valami vörös szín erősítő, és tök jó színeket lehet vele csinálni, de sajnos itthon nem árulják.

Meg nem is értem, hogy nem látja magát, és hogy lehet az, hogy direkt ilyenre festi a haját minden egyes alkalommal... A szemöldöke a hab a tortán.

Na de megnyugtattál. :)

Köszi.

2015. máj. 6. 19:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!