Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit jelent az, ha az egyik...

Mit jelent az, ha az egyik rokonomnak nem bírom elviselni a természetes szagát?

Figyelt kérdés

Gejl, nagyon édes, ez keveredik valami undorító szúrós-savas szaggal (mintha kénsavnál vennél egy mély levegőt). Akkor is ott van ez a szag, ha a teljes tubus tusfürdőt magára nyomta (néha nálam alszik). Hiába fúj parfümöt, ha bejön egy szobába, akkor rögtön érezni. Alapból nagyon rossz szaglásom van, így ezért is meglepő. Többiek szerint megőrültem, szerintük nincs vele baj.

Nálatok volt már ilyen? Milyen a kapcsolatod azzal a rokonnal?


2017. nov. 30. 20:37
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is van olyan ismerősöm, akinek ilyen kénes szaga van... nem tudom ez mitől van, de én sem szeretem. Mondjuk nekem olyan az orrom mint egy kutyának, szóval egy sima metrózás maga a rémálom, főleg nyáron. Ha kutya lennék rosszul lennék az emberektől.
2017. nov. 30. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
49%

Gondolom ez a rokon amúgy sem a szíved csücske, erre szokták mondani, hogy a "szagát sem bírom!"

Ezek a dolgok általában összefüggnek.

2017. nov. 30. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Talán a ruháiból árad a szag.
2017. dec. 1. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
25%
1. Szegény, nem lehet kellemes ilyen jó szaglással rendelkezni. Ki tudod szagolni azt is, ha egy nő menstruál?
2017. dec. 1. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!