Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szeretik a lányok, ha egy fiú...

Szeretik a lányok, ha egy fiú teljesen szőrteleníti a nemi szervét és környékét?

Figyelt kérdés
2010. jún. 1. 17:38
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Én a simán szeretem :) Igazából nemtudom, hogy miért :D A szőrős nem tetszik :D
2010. jún. 1. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Én a 2. válaszoló vagyok, és nem tizenéves. 28 vagyok. Számomra semmi férfias nincs egy csupasz csigában, borzalmasan taszít, pedofilnak érzem magam. Ja, és még soha de soha nem ment tele a fogam szőrrel....
2010. jún. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Nem szeretem ha teljesen csupasz! A párom le szokta vágni rövidre és kész is van is szőr de nem dzsungel :) a csupasz kukac számomra nem férfias:) viszont én teljesen szőrtelenítek:)

20/L

2010. júl. 7. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Az az igazság, hogy nekem a férfi ott kezdődik, hogy szőrös. :D Persze nem túlzásokba esve, pl ha szőrös a háta, meg a válla, az már túlzás (persze senki se tehet róla), de szeretem, ha szőrös. Szerintem nagyon esztétikus, és nekem sem megy tele a fogam szőrrel. Előfordul, hogy szeretkezés közben, ha megizzadunk, akkor átragad a testemre egy-két "szőrcsiga" a melléről, vagy a kukijáról pl, de nem zavar, leszedem. :-) Ha valakinek sűrű, vagy nagyon bozont, szerintem vágja rövidebbre, de egyébként csak akkor borotválja, ha a teste többi része is szőrtelen. Amúgy 20/L :-)
2010. júl. 7. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Ha teljesen le van borotválva az elég hülyén néz ki, nekem nem tetszik, de a teljesen elburázottat sem szeretem. Az arany középút, az ízléses igényesség a legjobb!:)
2010. júl. 7. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
A teljes szőrtelenítés teljesen felesleges, bennem visszatetszést szül. Egyébként pedig nem az teszi a szerelmesek kapcsolatát harmonikussá ki mennyire szőrős, ha mégis azon múlna a dolog, nem kell orálisozni.
2010. júl. 7. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Én csupasszal és szőrössel is találkoztam már, igazából viszont a csupaszt szeretem jobban. Persze felőlem bármelyik lehet, kivéve a dzsungel, az taszít, ha pedig már mi nők "karban tartjuk" magunkat ott lenn, akkor a férfi is megteheti szerintem...
2010. júl. 7. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
A csupasz nekem nem túl férfias. Az én pasim nem borotválja le teljesen csak visszavágja, olyan kis szolid, és így tetszik nekem is. Nem volt soha szőr a számban és nem is zavart.
2010. júl. 7. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!