Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Van aki csak a térdéig szőrtel...

Van aki csak a térdéig szőrteleníti a lábát?

Figyelt kérdés

Egyik barátnőm a térdéig borotválja a lábát, és feljebb a combját már nem szokta. Ez elég fura, nem??

Van más is, aki a combját nem szokta szőrteleníteni?


2010. ápr. 16. 18:08
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
80%
Például én.
2010. ápr. 16. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
80%
Én, mert a combomon alig van egy két szál pihe.Azt teljesen fölösleges leborotválni vagy epilálni.
2010. ápr. 16. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Szintén csatlakoznék.
2010. ápr. 16. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Én is csatlakozok. A combomon szőkék a szálak, egyáltalán nem látszódnak, ezért felesleges lenne azt is leborotválnom.
2010. ápr. 16. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
én sem. nem látszik nagyon, sok időt vesz el, fájdalmas, és most még szőke, ha nekikezdek befeketedik..Nem is hordok oylan rövid ruhákat amiben zavaró lenne, strandon meg talán nem nézik úgy vagy nemtom..lehet persze h egyszer mégis fogom csinálni
2010. ápr. 16. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Én sem szőrtelenítem rendszeresen a combomat, mert szőke a szőröm. néha leszedem szőrtelenítő krémmel bikini szezonban, de ez sem mindig jellemző.
2010. ápr. 16. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
73%
en sem szortelenitem a combom..ott szoke es ha leszednem csak surubb es feketebb lenne:)
2010. ápr. 16. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
szerintem teljesen mindegy, hogy szőke vagy nem ha végigsimítja a lábam a párom érezné hogy ott már nem sima akármennyire is csak pihék.
2010. ápr. 16. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

én télen, meg hosszúgatyás időben nem szoktam a combomat :) nekem is szőke a szőröm. de strandra semmiképpen sem mennék ki így.:D

16/L

2010. ápr. 16. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

hú nem is számítottam ennyi ilyen válaszra. akkor úgy látszik, mégsem fura dolog.


egyébként az én lábamon is szőke a szőr, de nem csak a combomon, hanem a lábszáramon is, ennyi erővel akkor már ott sem lenne muszáj szőrteleníteni(?)

én is arra gondoltam, amit írt az egyik válaszoló, ha a barátom végigsimítja a lábam és lent sima aztán a combomon meg nem (a pici pihéket is azért érezni lehet), az elég fura úgy.

2010. ápr. 16. 20:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!