Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit gondoltok az extra hosszú...

Mit gondoltok az extra hosszú hajú lányokról?

Figyelt kérdés
Pl. ami a derékig ér, vagy fenékig, vagy annál is tovább. Szerintetek ápolatlan hatást kelt vagy szép? Kort és nemet is légyszi!
2010. jún. 1. 15:58
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Nem kelt ápolatlan hatást, de sokkal szebb, ha rövidebb, és szépen keretezi arcát.
2010. jún. 1. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Nekem nem tetszik. A hosszú haj szép, de csak egy bizonyos fokig. A fenékig érő hajat mindig is túlzásnak éreztem, az ilyen lányoknak általában feltűnési viszketegsége van, aztán meg nyafognak, ha valaki birizgálja a hajuk, mivel "milyen hosszú"... Szerintem nem is túl higiénikus, mert össze-vissza mindenbe belelóghat, nehéz kezelni hogy valóban ne legyen töredezett vagy csúnya, és a haj egy bizonyos hossz után általában el is vékonyodik, ami szintén nem szép. Le lehet pontozni, nekem nem jön be:)
2010. jún. 1. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes válaszok! Én pont azért növesztem meg extra hosszúra, mert egyedi, és másnak ilyen nincs. (Legalább is nem sokaknak.) Nincs feltűnési viszketegségem, de azért szeretem, ha megcsodálják. :)

Most a combom felső részéig ér, nagyon dús és hullámos, a legvégén nagy loknikkal. Nincs elvékonyodva, mert havonta vágom. 3 naponta mosom, úgyhogy nem is koszos. Általában kontyban hordom (nagyon sok fajtát tudok, sok különféle cuccom van, amiket bele tudok rakni, úgyhogy nem egyhangú). A suliban már többen mondták, hogy nem is tudják, hogy tudom ilyen rafkósan mindig megcsinálni. Meg többen megállítottak az utcán, hogy mondjam már el, hogy mit használok rá, hogy ilyen fényes és nem törik. Szóval nem is ápolatlan. Persze elég sok lányt látni, akinek el van vékonyodva, töredezett és fénytelen, de van kivétel is. :)

Ízlések és pofonok, nekem az ideális hajhossz az a csípőig érőtől a combig érőig van.

20L

2010. jún. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
IMÁDOM,ODAVAGYOK ÉRTE TELJESEN!!!VÁGYAM,HOGY BELEBÚJHASSAK ÉS SZERETHESSEM!
2011. márc. 27. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
38F
2011. márc. 27. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Nekem fiú létemre van extra hosszú hajam. Most kb tenyérnyire van a térdem fölött. Valóban sokan megbámulnak, főleg amikor frissen megmosva kibontva hagyom, de ez ezzel jár, már megszoktam a megjegyzéseket, nem igazán érdekel. Kb 3 naponta mosom, vágva már évek óta nem volt. Egyelőre nem vágatom le.
2011. márc. 31. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!