Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit gondoltok az extra hosszú...

Mit gondoltok az extra hosszú hajú lányokról?

Figyelt kérdés
Pl. ami a derékig ér, vagy fenékig, vagy annál is tovább. Szerintetek ápolatlan hatást kelt vagy szép? Kort és nemet is légyszi!
2010. jún. 1. 15:58
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
73%
Sztem nagyon szep... es egyaltalan nem kelt apolatlan hatast, hisz ha nem apolna latszana rajta... de azert mar deretol lefele tulzas...
2010. jún. 1. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
55%

Nekem nagyon tetszik a hosszú haj. De az ilyen hosszú, amit írsz, az már nem. Azért, mert hiába van hosszú hajuk, meg ha ügyes, akkor ápolt is, de az ilyen lányok szinte mindig befogva viselik a hajukat. Úgy meg nincs sok értelme. Bár megértem, hogy olyan hajmennyiség milyen rakoncátlan lenne kiengedve. Tehát nem látom értelmét annyira hosszúra megnöveszteni. De ettől függetlenül, ha látok ilyen lányt, mindig megcsodálom a hajkoronáját!

23/L

2010. jún. 1. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:

Nekem nagyon tetszik, de csak abban az esetben, ha elég dús. Annál rosszabb nincs, ha kevés, vékony szálú valami csüng az ember hátánál, alig pár szál :s de ha dús, akkor az szép, meg rengeteg dolgot lehet vele csinálni, bár ahogy egyre nő, egyre nehezebb kezelni...

Nekem a derekamat kezdi el túlnőni lassan, és egy ideig még nem is lesz szívem lenyírbálni rövidre.

Szóval szép.

20/L

2010. jún. 1. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
100%

Nekem is bejönnek a hosszú hajú lányok.Van is ilyen hosszú hajú lány ismerősöm. Egyáltalán nem kelti azt az érzést, hogy ápolatlan lenne.

19/F

2010. jún. 1. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat! Örülök annak, amiket írtatok, mert több helyen olvastam itt a gyiken, hogy ápolatlan hatást kelt, amivel én abszolút nem értettem egyet. Én is derékig érőt szeretnék, most hátközépig ér, szerencsére elég dús, és göndör hozzá:)
2010. jún. 1. 16:17
 6/16 anonim ***** válasza:
ha ápolatlan lenne nem ápolná elég jól ahhoz,hogy olyan hosszú legyen :D
2010. jún. 1. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
ápolatlan hatást nem kelt, de nekem egy pont után nem tetszik a túl hosszú haj! mondjuk derékig oké, addig nagyon szép, de akinek a fenekéig vagy tovább az már szerintem túl hosszú.( az én ízlésemnek)
2010. jún. 1. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Attól függ, ha alacsony a lány akkor a nagyon hosszú hajjal olyan kis törpének néz ki, szóval nem tetszik. De magas lányoknál nincs ilyen gond. Bár én jobban szeretem a vállig érő hajat.

25/F

2010. jún. 1. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon tetszik :) Irígylem is őket, sajnos az én hajam alig nő, pedig annyi mindent kipróbáltam már. Egyébként kérdező neked, hogy sikerült hátközépig megnöveszteni? :)
2010. jún. 1. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Képzeld, 4 évig nekem is alig nőtt, meg a hülye fodrász a 2 centit mindig 5-nek vagy 10-nek 'értette'. Elhatároztam, hogy nem járok fodrászhoz, magamnak vágom itthon a töredezést, tök egyszerű. Szeretem ha szép vöröses árnyalata van, ezért hennát használok, ami nemcsak színt ad, de táplálja is a hajat. Emellett minden mosásnál balzsam, minden 2-nál pedig hajpakolás. Göndör hajam van, így ha kivasalnám már hátközép alá érne, de én göndören szeretem:)
2010. jún. 1. 17:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!