Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Világosíthatom így a hajam?

Világosíthatom így a hajam?

Figyelt kérdés
Jelenleg színezett csokibarna hajam van, tehát nem ez az eredeti hajszínem. Viszont hamvas szőkére szeretnék váltani. Mindenképpen szívatni kell a hajam? Gondolom csak simán ha befestem elég borzalmas lesz, vagy nem?

2017. nov. 21. 15:25
 1/3 anonim ***** válasza:

én a helyedben fodrászra bíznám. ha egyből azt a hajszínt szeretnéd, szívatni kell. ha nem baj, hogy több festéssel leszel hamvas szőke, akkor elég ha szőkére festi a hajad... arról viszont fodrásznál, vagy fodrászkellékesben (már ha értenek hozzá) érdeklődj, hogy milyen szőke festéket vegyél, hogy eleget világosítson a hajadon.

esetleg a melírozás is segít rajta

2017. nov. 21. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Borzalmas lesz!

Légyszi NE magadnak csináld, hanem fodrásznál. Barna hajnál lehet, hogy kelleni fog akár a 9%-os peroxid, de inkább a 6-os, és nem mindegy, hogy milyen színű festéket keversz hozzá a szőkéből.


Nekem a sötétvöröst szőkítették ki, melírt kértem és a fodrász 9%-ossal keverte ki a festéket. Hosszú a hajam, volt olyan tincs, hogy 10 centis darab tört le belőle, egyszerűen benne maradt a fóliában. A többi tincs szöszös lett, szóval jól elbszta, pedig évek óta hozzá jártam.


Elmentem egy másik fodrászhoz, ő azt mondta, hogy bőven elég lett volna a 6 %-os hidrogén is. Úgy szép fokozatosan világosodik ki a hajad, természetes hatást kelt majd, nem leszel olyan mint akit kihipóztak. És nem vágod haza a hajad.


Ha megvolt az első melír, vegyél argánolajat és szárítás után kend be vele a hajad, nem kell sok. Csodákat tesz vele, selymes lesz és fényes és illatos.

2017. nov. 21. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Igazából ombre stílusban szeretném, majd. Csak nagyon tartok attól hogy sokat fog károsodni az amúgy is vékonyszálú, kevés hajam :/

2017. nov. 21. 20:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!