Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tegyek 14 évesen a hajszál...

Mit tegyek 14 évesen a hajszálerek el?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

14 éves vagyok és hajszál erek jelennek meg a lábamon.Sajnos nem tudom hogy mit tegyek,ezért kérem a segítő kész válaszaitokat.Ráadásul egyre több,és egyre jobban látszanak.Előre is köszönöm!!!


2010. máj. 30. 16:40
 1/5 anonim válasza:
Nem orvosi vélemény, de szerintem ez a kor előrehalattával egyre jobban látszani fog, szerintem ez genetikai adottság, ha később zavaró lessz úgy tudom ki lehet őket műtettni, de 14évesen még nem kell velük foglalkozni.
2010. máj. 30. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Sajnos igen!Anyának,és a dédimnek is ilyen a lábuk,de szerintem biztos hogy lehet velük csinálni valamit hogy legalább halványabb legyen.
2010. máj. 30. 22:03
 3/5 anonim ***** válasza:
Én váltózuhanyt és lábgyakorlatokat ajánlok.Mivel örökölted csak edzeni lehet az ereket.
2010. máj. 31. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
A szüleid is kibírták, ha dédid is talált magának férjet ilyen lábbal akkor te is fogsz tudni, ha meg nem akkor majd szerintem 30évesen ráérsz gondolkodni azon, hogy kiműtsék-e. Engem nem zavarna anyámnak és apámnak is olyan nagyon, nekem meg nem. 17,9/12 éves F :)
2010. máj. 31. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a leveleket.Csak annyit szeretnék hogy mi az a váltózuhany? Szerencsémre most elkezdtem sportolni,és egészségesebb dolgokat eszek,már halványodik a bőrömön.De majd felnőtt koromba kifogom operáltatni.
2010. jún. 6. 20:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!