Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan dúsítsam meg a hajam újra?

Hogyan dúsítsam meg a hajam újra?

Figyelt kérdés

Nem volt sose olyan sok hajam aztán 1-2 éve elkezdtem ricinusolaj olivaolaj kombóval kenni majd használtam rá Bánfi hajszeszt, szedtem ilyen DMes hajbogyót, ettől rengeteget nőtt és eléggé megdúsult, azonban nyár közepén befestettem a középbarna hajam a Casting Créme Gloss L'oreálos 323-as Étcsokoládé árnyalatú hajszínezőkrémmel és azóta sokkal jobban hullik és egyre kevesebb a hajam, kétségbe vagyok esve, hajmosásnál sosem láttam hogy ennyi hajam kijött volna, ma befontam és mikor kiengedtem kijött vagy 30-40 szál. Ha napközbe végigsimítom a hajam úgyis kijön kb. 5-6 szál egy simításnál, a ruhámon is meg úgy mindenhol rendszeresen észreveszem és ez eddig sose volt ez.Nem tudom, hogy a festék miatt-e mert még sose volt festve de ezt gyanítom mert nem rég voltam vérvételen és ott nem találtak semmi különöset szóval nem tudom mi más állhatna a hátterébe.

Most szedek egy antibiotikumot más problémára és amellé nem ajánlott multivitaminokat szedni. Mit csináljak hogy abbahagyja a hullást? Eddig annyit tettem, hogy a hátközép fölé érő hajam levágattam és most a nyakam aljáig ér körülbelül.

16/L


2017. okt. 18. 21:30
 1/1 anonim ***** válasza:
0%
Ahogy akarod
2017. okt. 20. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!