Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan dúsítsam vissza a...

Hogyan dúsítsam vissza a hajam? Lejjebb bővebben.

Figyelt kérdés
Alig maradt már hajam, mert kihullot, tudom sok ilyen kérdés volt már, de nem véletlenül teszem fel újra a kérdést, mert nem kaptam normális vagy hasznos választ, milyen gyümölcs, zöldség, olaj azaz házi módszer van, drogériákban, gyógyszertárakban, boltokban milyen terméket tudok venni, ami tényleg hatásos? Tablettákat nem akarok szedni, a mellékhatások miatt sem, meg nem tartom jó dolognak, bármilyen segítségnek örülnék, előre is köszönöm! (lány vagyok)
2009. júl. 2. 08:34
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos én is ezzel szenvedek, kiváncsi lennék a válaszokra. Nekem csak a Vichy sampont és ampullát mondták.
2009. júl. 2. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

először meg kell keresni a hajhullás okát, csak utána tudod megállítani ezt a folyamatot!

-fogamzásgátlótól nem lehetséges?

-vitaminhiányod nincs?

-egyéb szervi probléma? esetleg egy begyulladt fog? vagy hormonproblémák?

de egy általános vitaminkúra amúgy ártani biztosan nem fog, szerintem azzal lenne érdemes kezdeni

magát a fejbőrt pedig a BÁNFI termékcsaláddal próbáld meg kezelni (hajszesz, sampon, minden van hajhullás ellen)

amúgy az ilyen hajnövesztő-körömerősítő tablettákat nem javaslom, a személyes tapasztalatom az h mindenhol növeszti a szőrt...

remélem mihamarabb megoldódik a problémád!

2009. júl. 2. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
93%

jól teszed, helyes, hogy nem akarsz gyógyszert szedni a mellékhatások miatt. Én sokmindenkinek ajánlottam egy terméket illetve egy párat. Az aloe vera firstöt, az aloe vera jojoba samont és a kids vitamintablettát.

Keress vissza, tegnap válaszoltam meg egy illetőnek, aki hasonló problémával küszködik.

2009. júl. 2. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
90%

Jah a kérdés úgy hangzott, hogy az "tarkóm tájékán foltokban kihulott a hajam"

ott nézd meg, igen meg kelenne keresni a hajhullás okát, voltál már dokinál?

2009. júl. 2. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, már mindenhol voltam, nőgyógyásztól kezdve hormonvizsgálaton is, fül-orr gégészet, fogászat, bőrgyógyász, hajgyógyász senki sem tudta megállapítani.. :( De még elmegyek különböző városokba hajgyógyászokhoz meg hajvizsgálatra hátha mégis..
2009. júl. 2. 11:02
 6/9 anonim ***** válasza:

Mennyire hullik a hajad és mióta? foszlányokva, csomókban? Akkor nem gyulladás okozza a hajhullást, de valami oka van. Egyél aok gyümit, zöldséget. Nincs esetleg vashiányod? az is okozhatja.

Jah egyél még spenótó és sóskát is, sok vas van benne.

Lehet vitaminhiány is, azért kérdeztem, hogy mennyire hullik a hajad.

2009. júl. 2. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Hát diffúz azt hiszem így hívják nem foltosan, hanem mindenhonnan szóval nincs kopasz fejbőröm mert mindenhonnan. 1 éve :(
2009. júl. 2. 12:57
 8/9 anonim ***** válasza:
Gyógyszertárba lehet kapni Varga cseppeket, attól nem hullik tovább.
2009. júl. 9. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
5. hónapja használom az sem vált be...
2009. júl. 9. 14:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!