Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ilyen hajat hogy tudnék...

Ilyen hajat hogy tudnék csinálni? A link lejjebb:

Figyelt kérdés

[link]


A hajhossz pont meg van hozzá, a narancssárga szín nem fontos, csak hogy hogy tudnám ilyenre megcsinálni.

Előre is köszönöm a segítségeteket ^^


2011. jún. 2. 17:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez komoly????
2011. jún. 2. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Photoshoppal.

Amúgy meg kell hozzá egy fél tubus erős hajzselé, és formára huzogatod tincsenként.

2011. jún. 2. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
86%
Kinyomtatod, elviszed a képet fodrászhoz. Fodrász mosolyog egy jót és megcsinálja. Ennyi.
2011. jún. 2. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha azt akarod hogy tökéletes legyen,akkor inkább menj el egy jó fodrászhoz :)

Magadnak szerintem ne vágd,általában abból csak baj van.Főleg,hogy ez ugye rövid és elég tépett haj,tehát elég sokat kell vagdosni a megfelelő eredményért,ami amatőröknek nem mindig sikerül.

A fodrász a biztos,inkább szánd rá a pénzt :)

2011. jún. 2. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem a zselézésre gondolt:)

Na szóval,először is vegyél zselét.

A fufrudat vasald előre,majd a fejjebb lévő hajaidat(ez elég hülyén hangzik:D) zselézd föl egyenként és állítsd be úgy ahogy szeretnéd,hogy álljon ha biztos akarsz lenni abban,hogy sokáig úgy marad,fújj rá hajlakkot is:)

2011. jún. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen, a zselézésre gondoltam. Elmentem a fodrászhoz, megmutattam neki a képet, de mondta hogy ilyenre nem tudja, mert ahhoz kell egy fajta hajtípus és nekem pont nem olyan van. Aztán megegyeztünk abban hogy megcsinálja az alapot, amiből én már ezt megtudom csinálni. Csak megpróbáltam egy párszor, és hát nem igazán jártam sikerrel, de még gyakorlom! Köszönöm a válaszokat!^^
2011. jún. 3. 16:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!