Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan dúsítsam vissza a...

Hogyan dúsítsam vissza a hajam? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok! Van egy kis gondom.. Van egy fodrász akihez már rég óta járok. Régebben megritkította a hajamat (mert már eleve nagyon dús) de nem tetszett utána. Egy hónapra rá megint elmentem, hogy vágjon a hajamból pár centit. Megkértem rá, hogy ne ritkítson, de sajnos mégis megtette (azóta nem járok hozzá) és mint múltkor, ugyancsak nem tetszett az eredmény. Mivel a hajam eléggé "alkalmazkodó", 1 hónap után is ugyan ilyen maradt, nem "dúsult" vissza. Pedig az első alkalommal igen...

Mit tegyek, hogy ugyan olyan legyen mint régen?

Most vettem meg a Loreal Elseve repair sampont, egy napig tartott a "dús haj" aztán megint visszament a ronda állapotba..Kérlek segítsetek! (lány vagyok)


2014. júl. 26. 00:34
 1/4 anonim válasza:
FEltételeztem, hogy lány vagy. Hány éves? Először is, szerintem használj ricinusolajat. Sok B vitamin és vas. Egyél kölest. Fejmasszázs is hasznos, mivel serkenti a vérkeringést ezáltal a haj növekedését. Amikor bekötöd a hajadat, ügyelj nehogy húzza a hajadat, mert nem egésséges. Illetve egyél kölest. 2-3 hónap alatt megteszi a hatását. Egyszere csak ennyit tudtam mondani.
2014. júl. 26. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Fodrász Krisztina ***** válasza:
Kedves Kérdező! Sajnos ez ellen nem tudsz mit kezdeni csak azt hogy lenöveszted azokat a részeket és egy normális fodrásszal vágatsz mindig egy kicsit a végéből. Gondold át logikusan, megritkította,azaz vannak kia tincsek amik rövidebbek sokkal a hajad hosszához képest,tehát azok a kis tincsek ott le lettek vágva így csak hozzánöveszteni tudod a hajad hosszához.
2014. júl. 26. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Fodrász Krisztina ***** válasza:
Tanácsként még azt tudom mondani hogy szedj valamilyen szépségkapszulát mert az segíti a haj növekedését. Valamint keress egy olyan fodrászt aki valóban figyel a kérésedre és azt teszi amit te mondasz :)
2014. júl. 26. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Igen, ezt elfelejtettem mondani, 13 éves vagyok. Tudom fiatal, de..Gondoltam itt tudnak segíteni.


Köszönöm a tanácsokat, mielőbb megpróbálom őket! :)

2014. júl. 26. 12:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!