Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen hajat ajánlotok egy...

Milyen hajat ajánlotok egy kövér palinak?

Figyelt kérdés
Kicsit széles de hosszúkás fejem van és vmi olyan hajat akarok ami nem állna hülyén de nem tudom hogy milyen. Rövid? Hosszú? Vagy milyen?
2017. okt. 17. 16:02
 1/3 anonim ***** válasza:

Páromnak hátközépig érő hosszú haja van és megmondom őszintén amikor megismertem mondogattam hogy vágassa le, mert nem igazán férfias a hosszú haj. De amikor mutatott magáról olyan képeket amiken 20 kilóval kövérebb volt és rövid haja volt, iszonyatosan rosszul állt neki, akkor mondtam maradjon a hosszúnál, ne vágassa le :D

Egyébként ha pár centis a haja, hamar göndörödik, ocsmányul néz ki. Ha tüsi haja van akkor nagyon röhejes a feje a régi képei alapján.

2017. okt. 17. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
kicsit hosszabb felállítva meg szakáll
2017. okt. 17. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat 😀

Szakáll sajna nem megy mert a bajszom középen nagyon halvány és az elég gázul néz ki🙁 ezért inkább borotválkozok

2017. okt. 18. 16:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!