Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Kicsi a mellem, de nagy a...

Kicsi a mellem, de nagy a hátkörméretem (nem vagyok kövér) nem érnek be a melltartók, ami meg beér az meg nagy. milyen melltartót ajánlotok?

Figyelt kérdés

2013. júl. 26. 15:13
 1/8 anonim ***** válasza:

Méret esetleg?

Én a New Yorkerben nem találok magamra valót, ugyan ilyen okból, a Takkóban viszont mindig jó. (csak az meg nem tartós :()

2013. júl. 26. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
65-70/A-s kosarai jók... csak nem érnek be
2013. júl. 26. 15:27
 3/8 anonim ***** válasza:

A melled alatt vízszintesen ! mérd meg mérőszalaggal, az fogja adni hogy hányas A kell neked.

Ha pl 73 cm akkor valószínűleg 75 ös kell, de lehet hogy csak 70 -es.

2013. júl. 26. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Az betű a kosár méret, a szám pedig a mell alatti körméret. Keress pl. 85A méretben.


Nem lehetetlen találnod: [link]

2013. júl. 26. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%

Szia!


Gondolkodtál már azon, hogy esetleg ne is hordj melltartót. Egyébként nagyon meglepő amit mondasz. De ám meglesném a cicidet...

2013. júl. 26. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Hogy érted, hogy nagy? A merevítő íve túl nagy, be lehet látni alá, vagy hogy érted?

Ha egy A kosár is nagy rád, akkor igazából nincs is szükséged melltartóra. Illetve ha nem vagy kövér, akkor nagyon max 75-ös méreted lehet, abból elvétve még találni AA kosarat. Ha az is nagy, akkor tényleg semmi szükséged melltartóra.

Szerintem hordj topokat, meg merevítő nélküli melltartót, abból is lehet kapni olyat, amiben van egy egész vékony réteg szivacs, úgyhogy semmi nem látszik át, aminek nem kéne. :D

2013. júl. 26. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Lehet venni melltartó hosszabbító pántot,anyukámnak van ilyenje,nagyon hasznos ;).

Így néz ki:

[link]

2013. júl. 26. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

a kosár jó, meg nem is merevítős melltartót néztem, de hátul nem ér be, mert széles (izmos) a hátam...és hátul nem ér be...

de tényleg hasznos az a hosszabbító :)

2013. júl. 26. 20:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!