Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fura, ha egy lánynak nincs...

Fura, ha egy lánynak nincs dús haja?

Figyelt kérdés

A környezetemben a legtöbb lánynak gyönyörű, dús haja van, pedig festik, vasalják, szőkítik...

És ugye mindenki ezt azonosítja az egészséggel, ápoltsággal, nőiességgel. Kb ilyenre gondolok:

[link]


Nekem ennél jóval kevesebb van, nem azért, mert tönkretettem, mindigis ilyen volt, kb mint:

[link]


Én elvagyok vele, de olyan fura, hogy szinte csak az enyém ilyen, mindenhol dús hajú nőket látok


2017. okt. 11. 22:08
 1/6 piriiiii ***** válasza:
100%

Szerintem ugyanolyan dús a kettő, csak az egyik hullámos, formázott, a másik meg sima egyenes.

Egyébként miért lenne "fura"?

2017. okt. 11. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A haj sok mindent elárul az emberről, ùgy mint a köröm ès a ruha. Ugyanakkor nem az nèzik a hajban, hogy milyen dùs, hanem, hogy tiszta, ápolt-e.
2017. okt. 11. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A második kép szerintem teljesen átlagos. Ennél sokkal vékonyszálúbb kevesebb hajú lányokat ismerek.
2017. okt. 11. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
De, azt nézik, hogy milyen dús, legalábbis én férfiként kevés hajú lánnyal nem jönnék össze. De persze van, akinek nem számít.
2017. okt. 11. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az egyéni adottság, hogy kinek mennyire sűrű a haja. Valakinek több van, valakinek kevesebb.

Jómagam sem rendelkezem dús hajjal, aránylag vékony szálú is, nekem ezt dobta a gép, nincs mit tenni.

Viszont ebből igyekszem kihozni a maximumot, nagyon vigyázok rá, mert mivel vékony, így sérülékenyebb is. Odafigyelek a táplálására kívülről és belülről is, így egészséges.

2017. okt. 12. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ha nagyon zavar, ( de szerintem alaptalan a képet látva :) ) akkor próbálj ki olyan samponokat ami dúsító hatású.Én a Schauma sampont szoktam időközönként használni. Az egyik lila színű a másik narancssárga tubusú. Próbáld ki nekem bevált.
2017. okt. 12. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!