Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nincs mellem. és úgyérzem a...

Nincs mellem. és úgyérzem a fiúknál ebben a világban alap dolog, hogy a lánynak jók legyenek a mellei. Mit tudnék tenni? 13/L

Figyelt kérdés
fontos lenne, nem tudom mit tegyek :(

2013. dec. 5. 17:02
 1/10 anonim válasza:
86%
13 éves vagy... Majd meg nő.
2013. dec. 5. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
de az osztályomban is mindenkinek van.. meg alapból nézz meg egy átlagos 13 éves lányt, van mindenkinek
2013. dec. 5. 17:04
 3/10 anonim válasza:
100%
15 vagyok, első válaszoló. Velem is pont ez volt a helyzet, C kosaras melltartót hordtak 13 évesen, akkora mellük volt. Nekem még mindig B kosaras van, valószínűleg ekkora is marad, de a lényeg, hogy két év alatt elég sokat nőtt. Szóval, majd megnő. Addig is ha bomba alakot akarsz nagy mell nélkül gyúrj rá a seggedre hogy jó segged legyen.... Fú, de fura ezt így egy 13 évesnek mondani.:)
2013. dec. 5. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

1. 13 éves vagy,még fog nőni bőven

2. Ez butaság,amit írsz.a pasinak tök mind egy mekkora a melled.csak a nők 99,9%-a él abban a tévedésben hogy minél nagyobb,annál jobb.baromság.ezt látod tv-ben,újságban(pl pronó).el kell keserítselek az ilyeneknek nem eredeti a mellük.kicsit le kéne szállni a földre a nőknek,nem egész nap azon nyavajogni,hogy kicsi a mellük.ennyi bajom lenne az életbe,de jó lenne.majd rájöttök!

18/l

2013. dec. 5. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
82%

25 vagyok. 70/B-s a mellem.Vagyis semmi sincs.

A férjemet egyáltalán nem ez érdekli!!!

Buták vagytok még nagyon...

2013. dec. 5. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
muti egy kepet. 14/L
2013. dec. 5. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Kesobb ero tipus vagy, mint az osztalytarsaid nagy resze. Szerintem ne foglalkozz olyan fiukkal, akik csak mellekkel akarnak jarni. Nehogymar csak a fiuk igenyeinek kielegitese legyen a celod! Erezd mar magad ennel ertekesebbnek legyszives, mint ket mell. Tudom, hogy fontos, de annyi minden fontos meg egy lanyban/noben. Megnonek majd a kovetkezo evekben, addig legalabb jol megfigyelheted, hogy mely fiuk azok, akik kizarolag csak a lanyok mellei miatt erdeklodnek, aztan kesobb ennel ertelmesebb fiut keress! :D
2013. dec. 5. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Sajnos semmit nem tudsz tenni, inkább fogadd el magad. Simán lehet, hogy fog még nőni. De ha nem, az sem baj.


Nekem nagyon kicsi cicijeim vannak, de hidd el, hogy egyik páromnak sem okozott ez problémát, így imádtak, ahogy vagyok.

2013. dec. 6. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nyugodj meg, 95%, hogy még nőni fognak.:)

Ha meg mégse, illetve amíg még nem, addig se keseredj el, én 16 éves vagyok, szinte semmi mellekkel (A kosár alulról), és van barátom.:)

2013. dec. 6. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
19 vagyok, ugyan akkora a mellem, mint 12 évesen, éppen hogy 75/a, de normális párkapcsolatban élek fél éve, és azelőtt is mindig volt, aki udvarolt, nem a mellen múlik, hogy van-e barátod. 13 évesen én is azt hittem, hogy megőrülök a kicsi melleimtől, már akkor is le voltam maradva a többiektől. :D Az egyetlen amit tehetsz, hogy boldogan élsz, hiszen a normális embereket a pozitív kisugárzás vonzza, nem pedig a jó mellek.:) Erre idővel rá fogsz jönni, és bele fogsz törődni. ;)
2013. dec. 6. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!