Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Az mennyire tekinthető ápolatl...

Az mennyire tekinthető ápolatlanságnak, ha egy lánynak ősszel-télen (tehát hosszúnadrágos időszakban) szőrös a lába, és tegyük fel nincs barátja, akit zavarna?

Figyelt kérdés

2013. okt. 21. 22:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem semennyire,rengetegen így csinálják.:) 15/L
2013. okt. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem ápolatlanság, ősszel-télen én is ritkán szőrtelenítem a lábam, nem gondolom, hogy ettől ápolatlan lennék..persze, ha tudom, hogy látszani fog a lábam, nyilván leszedem.
2013. okt. 21. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Már bocs, de nadrág alatt senki sem látja és még melegít is :) Nem vagy ápolatlan.
2013. okt. 22. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem sem ápolatlan.Én sem szőrtelenítem télen,pedig nekem van barátom,de megbeszéltük és őt nem zavarja.
2013. okt. 22. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én se gyakran szőrtelenítem a hosszúnadrág-szezon kezdete után, nem tartom magam igénytelennek. Havonta legyantáztatom, hogy ritkuljon egy kicsit nyárra, de egyébként nem látja senki. Ha barátom lenne, eleinte biztos odafigyelnék erre, de később lehet megbeszélném vele, hogy a szőr nem csak varázslatos módon eltűnik, nézze el nekem ősszel-télen :D
2013. okt. 22. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
33%
Számomra ez ápolatlanság. Én mindig mindehol szőrtelenítek, ha van barátom, ha nincs. Mert engem zavar. 22/Nő
2013. okt. 22. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!