Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ciki a fehérbőr szerintetek...

Ciki a fehérbőr szerintetek is? Légyszi javasoljatok valamit ellene

Figyelt kérdés
Nagyon hófehér bőröm van, amivel nem lehet napra menni,mert 2 perc alatt leég, a szolárium erre az érzékeny bőrre nagyon káros és félek a következményektől, a barnító krémek pedig ... hát gondolom ismeritek Őket, foltokban fogják be a bőrt! Örülnék, ha tudnátok valamit ajánlani.Szolid barnára gondolok, nem csokira. Idegesítenek a beszólások, hogy a pincébe járok napozni, meg hasonló (néha durva) megjegyzések.
2010. máj. 28. 08:20
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

12.44es vagyok.

Én se nagyon bízok benne.De egy próbát megér.Meg hát kifogytam az ötletekből...

2010. máj. 28. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

szia:)

én UV-mentes barnításról hallottam, de az lehet ugyanaz mint a gépi...

állítólag ha sok répát, sütőtököt eszel, tehát amiben sok a béta-karotin, akkor könnyebben barnulsz, leéégés nélkül, mert védi a bőrt:)

persze azért így is óvatosan a nappal:)

a beszólásokkal ne foglalkozz...tényleg nagyon szép a fehér bőr is:)

csak most tudod ez a divat mindenkit megőrit:)

szóval ne aggódj, ha magas faktorszámú naptejjel, béta-karotinos ételeket fogyasztva, fokozatos, mértékletes napozástól nem lesz semmi baj:)

ha megfelelően véded, majd napozás utána leápolod a bőröd, akkor szerintem szép színt el tdusz érni:)

remélem segítettem:)

2010. máj. 28. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
ja és sok sikert:)
2010. máj. 28. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Persze, hogy segítettél. Köszönöm szépen a tippet, és a jóindulatodat is:)
2010. máj. 28. 19:05
 15/15 anonim ***** válasza:
Én imádom a fehér bőrt.
2010. máj. 28. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!