Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ciki a fehérbőr szerintetek...

Ciki a fehérbőr szerintetek is? Légyszi javasoljatok valamit ellene

Figyelt kérdés
Nagyon hófehér bőröm van, amivel nem lehet napra menni,mert 2 perc alatt leég, a szolárium erre az érzékeny bőrre nagyon káros és félek a következményektől, a barnító krémek pedig ... hát gondolom ismeritek Őket, foltokban fogják be a bőrt! Örülnék, ha tudnátok valamit ajánlani.Szolid barnára gondolok, nem csokira. Idegesítenek a beszólások, hogy a pincébe járok napozni, meg hasonló (néha durva) megjegyzések.
2010. máj. 28. 08:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Van aki kimondottan szexinek tartja a hófehér bőrt van aki meg nem
2010. máj. 28. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
nézz utána a gépi barnító kezelésnek, a bőrödre fújnak valami anyagot, talán ez a legkíméletesebb és természetesebb
2010. máj. 28. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, megnéztem a gépi barnítást, és ez tényleg tök jó.Most ráadásul kedvezményeket adnak. És semmi káros hatása nincs. Ez tényleg jó ötlet volt
2010. máj. 28. 08:50
 4/15 anonim ***** válasza:

Szerintem magasról tojd le azokat, akik ilyeneket mondanak! :) Ekkora hülyeséget, hogy ciki a fehér bőr, már bocsánat...


Nekem is nagyon fehér bőröm van, ráadásul sok az anyajegyem, így a szolárium méginkább kizárva nálam. Így születtem, ilyen is maradok, nem fogok azért magamra erőltetni egy sötétebb bőrszínt, mert ez a divat, és mert másoknak nem tetszik. El lehet fordulni. :D

2010. máj. 28. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

A természetes fehér bőrnél nincs szebb! Ne akard tönkretenni (szerintem).

Egyébként lehet, h hülyeség és próbáltad, de nagyon magas fokozatú naptejjel sem tudsz napozni?

2010. máj. 28. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Nem! Akkor is pirulok, vagy abszolút nem látszik semmi, és a szeplőim meg sorban jönnek elő! És nem akarok szeplős se lenni. Amennyi van, az bőven elég.
2010. máj. 28. 12:23
 7/15 anonim ***** válasza:
Nekem is fehér a bőröm, én mondjuk tudok barnulni, de sok anyajegyem van, így nem napozok. Már most kenem magam naptejjel, félek a bőrráktól, több ismerősömnek lett melanomája. Nekem nem ér annyit a barna bőr, hogy beteg legyek. A gépi barnítást ki szeretném próbálni, bár tartok tőle, mert hallottam, hogy néha foltosan kopik.
2010. máj. 28. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Én is ugyanazzal a problémával küszködök min te.

A napokba rendeltem a netről egy doboz barnító tablettát.Beta-karotin meg vitaminok vannak benne és állítólag ad egy kis színt.

Véleményt még nem tudok mondani mert állítólag 2 hét kell,hogy látszódjon.

Kipróbálom,ha meg nem jön be gy tapasztalattal több lesz.:)

Egyébként nem volt drága.3000 ft körül van 2 havi adag.

2010. máj. 28. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Tényleg? Az is foltot hagy a bőrön?? :(( Akkor tényleg marad a hófehér bőr! Végülis, inkább elviselem a megjegyzéseket, minthogy tényleg bőrrákom legyen, vagy bármi más.A foltos bőr pedig ki van zárva! Köszönöm a válaszokat.
2010. máj. 28. 12:45
 10/15 A kérdező kommentje:
12.44-es: Köszi, kipróbálom! Bár így első hallásra nem fűzök hozzá nagy reményeket! De hátha az alapszínt ad a bőrömnek, és könnyebben tudok barnulni természetres napfénynél. Ki tudja? egy próbát megér. Köszke
2010. máj. 28. 12:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!