Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Reklámoznak sok gyógyszert...

Reklámoznak sok gyógyszert hajra. Melyiket javasoljátok?

Figyelt kérdés

Most hirtelen csak a Revalid és a Hairclinic jut eszembe, van vmi véleményetek róluk? vagy vmi másról? most szeretnék venni valamit a hajamra, mert hullik, és gyenge, töredezett..

ti mit használtok ez ellen? mennyiért? meddig kell ezeket szedni? stb:)


2010. szept. 9. 22:39
 1/7 anonim ***** válasza:

Igazából sok tapasztalatot nem tudok megosztani. Hasonló cipőben járok én is. Elkezdtem szedni a revalidot, plusz sokan nagyon dicsérték a glisskur regeneráló 19 (asszem ez a neve) sampont + balzsamot, íyg vettem abból is.

Nos, a revalidot a fodrászom ajánlotta, de ő maga mondta, h neki 4 hónap után kezdett el használni, és a tájékoztatóban is az van, h 3-4 hónap után látható a változás. Egy 90 szemes doboz több, mint 4000 Ft (napi 3 szemmel számolva ez egy hónapra elég). Szóval elég drága, a hair clinic viszont még drágább.

Ezen kívül sokféle otthon elkészíthető hajpakolás is van.

Én most kezdtem bele a második revalid dobozba, de még reménykedem az eredményben.

2010. szept. 9. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Nekem a revalid bejött,mondjuk körömre és hajra van és nekem az elején állandóan letört a körmöm de a hajammal csodát művelt!!! egy év alatt a vállamig megnőtt, úgy hogy előtte felnyíratam!!!Ja és ha a hajad nagyon hullik de tényleg iszonyúan menj el fogorvoshoz egy szűrővizsgálatra mert lehet van lyukas fogad!(legalábbis nekem mikor volt iszonyúan hullott a hajam)
2010. szept. 9. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Revalid is jó, szedtem. Most megpróbálok egy olcsóbbat, Biovanne plusz, 90 szem, napi 2x1..állítólag nagyon jó.meglátjuk, mégcsak 5 napja szedem.
2010. szept. 9. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Biovanne a legjobb!
2010. szept. 10. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én szedtem Revalidot, napi 2-t. Használt, nőtt a körmöm tőle és a hajam is gyorsabban nőtt. De rohadt drága. Most dm-es Haar Vital Plust szedek, és az is jó, most is 2,5 cm-t nőtt a hajam augusztusban, és az csak 800 forint 2 hónapra. Úgyhogy én maradok ennél.
2010. szept. 10. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ne csak fogorvoshoz menj, hanem kérj beutalót még nőgyógyászhoz, endokrinológushoz, szemorvoshoz, fül-orrgégészhez is! Hiába fogsz szedni csodagyógyszereket+samponokat azok csak akkor hatnak ha nem orvosi a probléma! Azért írom mert én is ebben a cipőben vagyok, kidobtam már egy csomó pénzt samponokra, és még mindig ugyanúgy hullik:(
2010. szept. 10. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! igen, a revalidot és a hairclinicet én is drágának találom... ugyhogy most a biovanne és a dm-es között vacilálok :) arról a dm-esről vki azt írta hogy puffadást okoz..igaz ez?
2010. szept. 12. 15:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!