Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hol lehet VEET Zselé gyantát...

Hol lehet VEET Zselé gyantát venni? (amit mostanság reklámoznak a tv-ben)

Figyelt kérdés

Kiszeretném próbálni,de a Rossmann-ban egyenlőre nem találtam.Valaki látott már esetleg ilyet, pl. Auchan-ban, vagy Tesco-ban?

Előre is köszi a válaszokat!


2011. ápr. 29. 15:03
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
én dm-ben vettem.
2011. ápr. 29. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

A dm-ben láttam énis 1000 Ft.

Bocsi az off-ért de, első válaszoló, neked mik a tapasztalatok? Én is gondoltam, hogy veszek, de nem tudom, hogy megéri-e mert az ilyen sima hideg gyanta csíkok nekem nem voltak jók, ez jobb mint a sima?

2011. ápr. 29. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
a
2011. ápr. 30. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
a reklámban azt mondják, h meleg gyanta nem hideg, ezt nem tudom h gondolták de az.
2011. ápr. 30. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Ma rászántam magam,h kipróbáljam a karomon. Én eddig hideg gyantát használtam,úgyhogy még nem jöttem rá hogyan kell nagyon vékony rétegben felkenni,de egyébként nem rossz. Amin meglepődtem,h (lehet csak nekem) sokkal kevésbé fájt :o Adnak hozzá lehúzócsíkokat,ami vízzel lemosható,újra lehet őket használni. Nekem ugyanúgy leszedi a szőrt mint a hideg,de sokkal egyszerűbb,h nem kell utána az olajjal szerencsétlenkedni,hanem egyszerűen leöblítem vízzel és kész.


& az illata is nagyon jó :)

2011. máj. 2. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Na ez jól hangzik, főleg h a csík újra használható.
2011. máj. 2. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
dmben láttam
2011. máj. 3. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
1000 ft? :O csak? ez biztos?
2011. máj. 9. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
Én csak a dm-ben találtam meg, érzékeny bőrre vettem meg, de van normál bőrre is, mind kettő fajta ott 3000Ft! Párommal együtt próbáltuk, hónaljnál, lábnál, bikini vonalnál, egyik testrészen sem fájt annyira, mint néha a sima gyantától, nem pirosodtunk ki + gazdaságos mivel alig fogyott a tégelyből, elég sokáig kitart. Már régóta gyantáztatok, de azt hiszem eddig ez az egy módszer, ami fel tudja váltani a kozmetikus által végzett gyantázást, legalábbis számomra. Szóval én ajánlom annak is, aki még nem gyantázott magának sosem. + Jó tanács, próbáld mimnél vékonyabban felkenni annál hatékonyabb!!!
2011. máj. 9. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
a normál és érzékenybőrre való ugyanúgy tépi ki a szőrszálakat? vagy mi a különbség?
2011. máj. 17. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!