Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Akik levágatták a hosszú...

Akik levágatták a hosszú hajukat azok megbánták?

Figyelt kérdés
Nekem mell alá ér a hajam , ami hosszúnak mondható , de nem lehet vele semmit sem kezdeni,sehogy sem áll. Hullámos, dús , vastagszálú. Szeretném vállig levágatni, de félek hogy bánni fogom. Ti megbántátok, vagy egy percig sem? 18/L
2017. szept. 29. 16:55
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Én levágattam tavaly és eléggé megbántam, rájöttem, hogy nekem sokkal jobban áll a hosszú. De ez személytől függ.

Most már derékig szeretném növeszteni, nincs messze a cél.😄 16/l

2017. szept. 29. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem bántam meg. És én pixie-t vágattam. De nekem, ha szabad ilyet mondanom, mindig babaarcom volt és tetszik nekem az arcom, akármekkora a hajam.
2017. szept. 29. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Én a derékig érőt fülig érőre vágattam 3 éve, azóta folytom nyiratkozok hogy rövid legyen.

Imádom, soha nem kell hosszú.

2017. szept. 29. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

én derékig érőt vágattam vállig. nem bántam meg, tetszik, sokkal többet hordom kibontva, mert nincs úgy útban, még frizurát is többet csinálok. :D

szerintem ha mellig ér, az nem lesz olyan drasztikus, ha mégse tetszik nem kell egy év se, hogy megnőjön.

2017. szept. 30. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én vágattam még kislányként rövid hajat(állig érő),és vágattam 16 évesen a kb. derékig érőből vállig érőt. Egyiket sem bántam meg,sőt,azóta a rövid hajak rabja lettem. Most növesztem a hajam,és már szép hosszú,de néhány napja ott motoszkál a fejembe az a bizonyos rövid.. :D
2017. szept. 30. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem attól csak rövidebb lesz, de nem fog máshogy állni, végeredményben nem leszel boldogabb tőle. Akkor már inkább teljes megújulás, a 2.-hoz hasonlóan inkább valami teljesen rövid fazont próbálj ki.
2017. okt. 5. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!