Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Káros e a hajra, ha minden...

Káros e a hajra, ha minden nap megmosom?

Figyelt kérdés

2017. szept. 9. 18:54
 1/6 anonim ***** válasza:
86%
Igen. Egyrészt ha minden nap szárítod az baromira nem jó neki. De alapból a mosás sem, sokkal jobban fog zsírosodni tőle, felborítod az egyensúlyát. Meg a vizes haj nagyon sérülékeny, könnyen kihull és könnyen törik. Hogy ezt az undormány klóros csapvizet ne is említsem, ami hazánkban van.
2017. szept. 9. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
91%

22 éve naponta mosom, nem hullik, nem törik, semmi baja, mióta festem nem is zsírosodik annyira a 3. napra se, ha valamiért kimarad pár nap, (napi mosás előtt még zsírosabb és korpás is volt, másnapra állandóan viszketett), nem szárítom a tél közepén se, legfeljebb félig, ha kint mínusz 15 van



Minden fodrásztól végig hallgatom, hogy ki fog hullni meg töredezett lesz stb, aztán meg nem győzik ritkítani, mert olyan sok van


Genetika és normális termékek kérdése az egész, amire rá van írva, hogy napi használatra, azzal simán lehet

2017. szept. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
88%
Szerintem hajtipustol fugg lehet hogy van olan akinek a haja birja(#2) de szeritem hamar zsirosodni fog es gyenge lesz raadasul nekem eleg idoigenyes a hajam apolasa. Ha megmosom es elrendezem az kb egy ora szoval szerinten nem eri meg
2017. szept. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
75%

Ha a hajad azt igényli, hogy megmosd mindennap, akkor mossad.

Én is mindennap mosom a hajamat, mert hamar zsírosodik.

Számtalan sampont kipróbáltam már, ami nem segített. A fodrászom elmondta, hogy ez genetika, bármit is kenhetek a hajamra, akkor is zsírosodni fog.


Én szárítani is mindennap szoktam, mert nagyon vékonyak a hajszálaim, és ha nincs rászárítva, lapos marad másnapra, és egyáltalán nem látszik, h frissen van mosva. Illetve vasalom is, ami töredezetté teszi.


Hülyeség, hogy káros a hajadnak. Annyira igényli a hajad, mint a tested.

2017. szept. 9. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Fiú vagyok és elég rövid hajam van.De ha egy nap nem mosom meg,utána nap már viszket
2017. szept. 9. 21:07
 6/6 anonim ***** válasza:
Végre egy pasi akinek minden nap tiszta illatos a haja.
2017. okt. 10. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!