Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mennyire káros ha minden nap...

Mennyire káros ha minden nap megmosom a hajam?

Figyelt kérdés
Beszélgettem az amerikai unokatesómmal és mesélte, hogy ők (ő és a barátnői) minden nap hajat mosnak és, hogy az ott természetes. Itthon viszont az osztálytársaim rémdrámákat meséltek, hogy majd kihullik a hajam. Valaki próbálta már?
2010. jan. 22. 18:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
21%
Ha mindennap mosod,akkor kiszárad a fejbőröd,és valóban kihullhat később a hajad.Sőt,egy-két nap után állandóan zsírosodik a hajad.amiért állandóan mosnod kell.Hogy a hajmosás miatti kellemetlenségeket kivédd,akkor balzsamokat és egyéb vegyszereket kell használnod,ami a hajad is tönkre teheti.Belekerülsz egy ördögi körbe.Csak ez ta divatot követő fiatalok nem akarják tudomásul venni.
2010. jan. 22. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
77%
Nem jó a mindennapos hajmosás mert marhára kiszárad a fejbőröd tőle. Amerikában sem mindennapos, legfeljebb az unokatesóidnak.
2010. jan. 22. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
Hát zsiros lesz aztán ha már nem mosod minden nap és ki fog hullani
2010. jan. 22. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat :)
2010. jan. 22. 18:31
 5/13 anonim ***** válasza:
Én csináltam 4 évig... a végén már elegem lett belőle. Iszonyú nehezen szokott át a 2 naponta mosásra a hajam. Pedig még ez is túl sűrű, de jobb mint a mindennapi.
2010. jan. 23. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
47%
Hajas Laci szerint minden nap ajánlatos hajat mosni: nyilván nem mond hülyeséget! A mai világban meg különösen ajánlatos: csak így tudod megtisztítani a hajadat a rárakódott szennyeződésektől, amik egyértelműen roncsolják. Elvégre arcot is minden nap mosunk és senki nem mondja, hogy ne mossuk, mert kiszárad a bőr.
2010. jan. 23. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Uhh:S Én a hosszú, göndör sörényemmel meghülyülnék, ha minden nap hajat kéne mosnom... Volt, hogy 2 naponta mostam, de elvesztette a tartását, lelapult, sehogy sem állt. Aztán áttértem a 3-4 naponkénti mosásra, és most nagyon szépen áll! Szerintem se moss minden nap hajat, mert nagyon hozzászokik a hajad, és hamar zsírosodni fog! Hajas Laci meg nem épp egy sampont reklámozott? Mert akkor érthető, hogy miért mondta, hogy jó minden nap hajat mosni...
2010. jan. 23. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Nemrég hallottam egy műsorban, hogy csak tévhit, hogy a sok mosástól zsírosodik. De köszönöm a további válaszokat :)
2010. jan. 23. 12:54
 9/13 A kérdező kommentje:
[link] (itt is írják)
2010. jan. 23. 12:57
 10/13 anonim ***** válasza:
Én is mostam rendszeresen,most nagyon hullik a hajam.
2010. jan. 23. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!