Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Pár hónapja abbahagytam a...

Pár hónapja abbahagytam a fogamzásgátlót, azóta nagyon pattanásos vagyok. Elmúlik ez valamikor?

Figyelt kérdés
Évekig szedtem fogamzásgátlót, de rengeteget fájt a fejem - mint később kiderült, a tablettáktól. Abbahagytam, de nem írattam fel másikat, úgy voltam vele, hadd pihenjen a szervezetem egy kicsit. Azóta viszont kegyetlenül pattanásos vagyok, az arcom, a nyakam, hátam, dekoltázsom.... Előtte egy darab pattanásom sem volt, ilyen utoljára serdülőkoromban fordult elő velem. El fog múlni magától ez a kellemetlen 'tünet', s míg az bekövetkezik, mit csináljak? Arctisztító+tonikozom nap mint nap, mégsem látok változást :( 22L
2017. aug. 31. 00:46
 1/4 anonim ***** válasza:

Ami segíthet:

-egészséges étkezés

-sok víz

-kevesebb stressz

-kevesebb izzadás

Én is nyáron a 40 fokokban tiszta pattanás vagyok sajnos, mert izzadok

2017. aug. 31. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
napozz
2017. aug. 31. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Válts életmódot. Ahogyan az első is ìrta egészséges étkezés, rengeteg vìz, testmozgás.
2017. aug. 31. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Már kb fél éve Lifetiltezek, szóval az életmódváltás megtörtént már...Lassan falnak megyek, nagyon kétségbe vagyok esve ._.
2017. aug. 31. 20:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!