Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Óvodában dolgozom és sajnos...

Óvodában dolgozom és sajnos pár hete tetves volt egy kisgyerek, amit sajnos elkaptam, de sajnos még a gyerekemet is továbbfertőztem, lekezeltem magunkat miket kell még tennem?

Figyelt kérdés

Lekezeltem magunkat, sűrű fésűvel naponta átfésülöm és átnézem magunkat. Az ágyneműket környezetünket rendbe tettem.

Az lenne a kérdésem, hogy szerintetek hogyan előzhetném meg? Mert így, hogy gyerekek között vagyok, bármikor elkaphatom. Mi az a szer amit rendszeresen használhatok, heteken, hónapokon keresztül?


2017. aug. 11. 07:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Az oviban kell szólni a szülőknek, át kell nézni az összes gyerek haját. Kezelni kell őket. Így nem lesz kitől elkapni, ha mindenkit kezelnek. Elmúlik.
2017. aug. 11. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Pár hónapja is volt a csoportban tetűjárvány, akkor ki lett adva a szülőknek erről tájékoztató, a védőnő eljött, átnézte a gyerekek fejét...ettől függetlenül ez a probléma bármikor előjöhet,illetve elő is jött.

Nekem leginkább az a kérdésem, ha hosszabb ideig használom a szereket hetente egyszer hónapokon keresztül, (Pl: pedex hajszesz,) az roncsolja a hajat?

Vagy esetleg a különböző olajok?

2017. aug. 11. 09:04
 3/4 anonim ***** válasza:
Van a Paranit megelőző spray. Én azt használom, és nagyon bevált.
2017. aug. 12. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod, utánanézek!
2017. aug. 12. 09:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!