Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ajánlana valaki valami nagyon...

Ajánlana valaki valami nagyon jó krémet a pattanásos bőrömre?

Figyelt kérdés
Próbáltam már az aleoverának a húsával kenni az arcom,vettem rendes aloevera krémet is az sem használt,próbáltam alkoholos tonikot most alkoholmentes tonikot használok és utána neogranormonnal kenem az arcom fürdés után de hát..majdnem csak rosszabb,valakinek valami tipp ami tényleg be vált?? Az ára sem foglalkoztat már csak hasson!

2017. aug. 9. 22:47
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is nagyon pattanasos volt a bőröm. Aztán vettem a gyógyszertárba egy krémet ami az én bőrömmel csodát tett. 2 hétig használtam minden este és elmúltak 80%-ban a pattanásaim és a pirosság is a bőrömről. A neve: Uriage Hyséac 3-Regul ;)
2017. aug. 9. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Bőrgyógyász és kozmetikus
2017. aug. 9. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

#1-es köszönöm!!kipróbálom!

#2-es pont őket akarom elkerülni 1-2ismerős elmondása szerint borzasztóan fáj a kozmetikus amit csinál,bőrgyógyásznál voltam csak annyit mondott aloevera ahogy leirtam nem hatott,azért köszi!

2017. aug. 10. 01:46
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Akkor keress normális bőrgyógyászr és kerüld el a kontár kozmetikust! 2-3 hetente járok kozmetikushoz, soha nem fáj, amit csinál
2017. aug. 10. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a jó tanácsot!
2017. aug. 10. 03:54
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a jó tanácsot :)
2017. aug. 10. 03:54
 7/10 anonim ***** válasza:
53%
Ilcsi kozmetikumok.
2017. aug. 10. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Nekem is ilyen a bőröm.Na nekem az Ilcsis termékek,amiket ráadásul a kozmetikusom írt fel,egyáltalán nem használtak,sőt még rosszabb is lett tőlük.Javasolják a himalájai sószappant,amit nedves bőrre kell felvinni,vagyis átkenni a sószappannal az arcod,és min 10 percig rajtahagyni,,ennek az ára körülbelül 800-900 forint.Illetve vannak garnieres termékek is,maszk,vagy arclemosó gél is,ezeket is érdemes kipróbálni,legalább 1-2 hétig használni,és közben folyamatosan figyelni,hogy segített e a készítmény,javult e valamit az arcod.Az aloe vera egyébként nekem is csak rontott az arcomon,azt szeméy szerinti tapasztalatból nem ajánlom.Illetve vannak yve rochés termékek is,nekem nem használtak,de ez egyéntől függ,érdemes kipróbálni.Van maszk,reggeli krém,illetve esti tonik is.Illetve még ajánlják a mézet is,amit este rákensz a zsíros bőrödre,és fél óráig rajtahagyod,aztán langyos vízzel lemosod.Esetleg még a paradicsomot is kipróbálhatod,fel szeleteled cikkekre,vagy félbevágod,és egy fél paradicsommal ,a húsosabb,lédúsabb végével bekened az arcod,és rajtahagyod 2-3 percig a bőrödön majd langyos vízzel lemosod.Mivel a paradicsom szárít,ezért utána valami hidratáló készítménnyel érdemes átkenni az arcod.
2017. aug. 10. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!!!
2017. aug. 10. 13:32
 10/10 anonim ***** válasza:
Kénes szappan. Gyógyszertárban lehet kapni. Nekem is rengeteg pattanás volt az arcomon, a barátomnak pedig a hátán. Minden reggel és este megmosakodtunk vele és azóta nincsenek pattanásaink. Már nem is kell használnunk. Nagyon ritkán előjön egy-egy, de az tényleg nagyon ritka. Nem drága és sokáig elvan.
2017. aug. 10. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!