Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 22 éves vagyok és még mindig...

22 éves vagyok és még mindig pattanásos. Tippek ellene?

Figyelt kérdés
Csak az arcomon vannak, sehol máshol.
2017. júl. 29. 17:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Ne kenegesd mindennel, foleg ne egyszerre, illetve moss arcot rendszeresen. Nekem is elegge pattanasos volt, pedig nem ettem semmi junk foodot, es elkezdtem. Reggel, napkozben, este megmostam, es elmult szepen. Ne egyel zsiros, egeszsegtelen dolgokat, illetve ha lany vagy, ne kend le mindig, az sem tesz jot.
2017. júl. 29. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
ja, ezeket csinálom mindig. lány vagyok amúgy, igen. nem tudom mitől fog elmúlni...
2017. júl. 29. 18:11
 3/6 anonim ***** válasza:
Kozmetikus? Hallottam olyanrol, hogy az eleszto is jo, ha eszel egy picit
2017. júl. 29. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

1. egészséges étkezés

2. napi minimum 2 liter víz elfogyasztása

3. egészségtelen, cukros ételek, italok mellőzése

4. lehet, hogy valamire allergiás vagy


5. borogasd kamilla vagy körömvirág teás vattával

2017. júl. 29. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem vagy allergiás valamire?

Én kétszer voltam kozmstikusnál, már első alkalommal megállapította, hogy inkább allergiás jellegűek a pattanásaim, szóval nem olyan, mint az átlag kamaszkori pattanások.

Most már 1 éve nem iszom tejet, laktózmenteset se, csak kókusz/rizs/mandula tejet, drága sajnos, de a családban szerencsére csak nekem van rá szükségem.

Szóval eléggé kitisztult az arcbőröm, azelőtt nagyon csúnya volt, most látom csak képeken, hogy mennyire rosszul néztem ki, önbizalmam sem volt túl sok.

Szerintem menj el egy bőrgyógyászhoz, allergológushoz/kozmetikushoz, egy próbát megér, hogy kiderítsétek, hogy mi a helyzet.

2017. júl. 29. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kozmetikus. Aztán lehet,hogy fogja mondani,hogy menj el bőrgyógyàszhoz.
2017. júl. 30. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!