Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Masnak se tökéletes a bőre...

Masnak se tökéletes a bőre közelről?

Figyelt kérdés
Ha az arcomat nezem kicsit távolabbról akkor egesz normálisnak tűnik, de amint közelről nézem rengeteg hibát találok. Másnál is előfordul ez? Ilyenki mindig elkzdem nyomkodni es csak rosszabb lesz.

2017. aug. 7. 20:36
 1/5 anonim ***** válasza:

En is ilyen vagyok. Regen maniakusan piszkaltam. Ma mar hagyom. Megteszek erte mindent, amit tudok, de ennek ellenere is latok hibakat. De mar nem izgat annyira. Mas ugyse jon olyan kozel hozzam, mint en a tukorhoz.

Surubben kell kozmetikushoz jarni es ennyi.

2017. aug. 7. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Hát. Nulla smink nélkül az enyém még távolról se jó.:D Én is képes vagyok neki esni, és akkor már a legapróbb kis kidudorodásokat is piszkálom. Na ezek azok a napok amikor nem is megyek inkább sehova.Aztán imádkozom hogy holnapra ne legyen egyik se begyulladva. De egyébként elég sokak bőre nem jó. Én próbálok most rászokni arra hogy havonta elmenjek kozmetikushoz (vannak korrekt áron kuponos oldalakon, ha nem akarsz 8-10 ezreket fizetni) plusz valami jó BB krém ha ez zavar, gondolom ha távolról jó akkor elég az is, nem kell alapozó. (ha esetleg nem használsz most ilyesmiket, de én nem mennék ki utcára natúrban, nekem olyan szinten rossz)
2017. aug. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
Olyan korban élünk, amikor az alapozó kötelező, de az alapozó már egy maszk ,álarc, amivel jobbnak tűnik a pofa, mint amilyen, egy hazugság, csalás. Minden a külsőségekről szól, és a maszkok mögött senki sem tökéletes, sőt! Pont erre vár a fogyasztói társadalom, hogy te közelről ne legyél megelégedve a bőröddel, költs rá sokat! Aztán jön majd többi, az alakod, a hajad színe(ha még nem volt meg:)), a lényeg, hogy ne a valódi értékek érdekeljenek, mert azt nem lehet sem eladni, sem megvenni! A külsőségeket igen...
2017. aug. 7. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Igen, rengeteg bőrhibám van, ráadásul a kezem is tele macskakarmolásokkal, a vállaim is pattanásosak, pirosak.
2017. aug. 8. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nagyon keveseknek van tökéletes bőre. Vagy szerencsések vagy méregdrága szérumokat használnak, kezelésekre járnak. Mivel ezt nem mindenki engedheti meg magának így megmaradnak a bőrhibák. Ne törődj vele, az a legjobb. Próbáld ápoltan tartani, de ne idegeskedj rajta mert rosszabb lesz. :)
2017. aug. 8. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!