Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tökéletes sötét szőke hajfesték?

Tökéletes sötét szőke hajfesték?

Figyelt kérdés

Van olyan festèk, amitől több árnyalatot világosodik a hajam, ezek szárítanak, és a nagyon szőke engem sápaszt. Nyáron elment lebarnulva, de most rettenet.

Meg van az, amitől sötétbarna lesz a hajam, a vége egyenesen fekete, és köze sincs a végeredménynek a színmintához.

Van még az, ami nulla, azaz semmi változást se okoz, enyhe oxi, stb, csak meg se látszik hogy felkentem, maximum szárít.

Az eredeti hajszínem sötétszőke, hasonló árnyalatot akarok, de nincs. 7.1 lenne jó a legtöbb kód szerint, de feketère fogja.


16 évesen kezdtem őszülni.


Festi valaki sötétszőkére a haját? Esetleg hideg világosbarnára?

Ki mit használ?



2016. jan. 8. 14:29
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Én alfaparf yellow 8.21-es hajfestéket használok 6%-os oxival. Ez egy nagyon természetes hatású sötétszőke, sokan meglepődtek (még a fodrászom is :) amikor megtudták hogy festett.

Fodrászkellékesnél lehet venni. Ha jó fej a boltos, tud segíteni hogy hány %-os oxit vegyél hozzá ha világosabbat / sötétebbet akarsz.

2016. jan. 8. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Érdemes fodrászhoz menni először, aztán később majd a lenövést már otthon is lehet festeni azzal amit a fodrász ajánl.
2016. jan. 8. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ne sajnáld rá a pénzt menj el egy rendes fodrászhoz aki profi és ő megcsinálja neked. Meglesed milyen festékkel dolgozik utána már magadnak is menni fog. De elsőre tuti h nem baltáznám el és szakember tanácsára hagyatkoznék.
2016. jan. 17. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!