Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Valaki? Tökéletes arckrém...

Valaki? Tökéletes arckrém száraz bőrre?

Figyelt kérdés

Víz-és vashiány miatt elég száraz bőrű vagyok, ilyenkor nyáron esetenként az orromnál (rengeteg mitesszer, fúj) és az államnál kicsit zsírosabb a bőr, de nem annyira vészes. Korábban nem igazán foglalkoztam az arcommal, ami azt illeti, sminkelni is nemrég kezdtem el (mármint, csak így az iskolai sminkem - alapozó/BB krém + ceruza + spirál + nagyon néha valami halvány szemhéjpúder - máshova nem igazán szoktam sminkelni, mivel aligha megyek a sarki ABC-n kívül máshova :D ), 17,lassan 18 éves vagyok, és mivel tartok attól, hogy az egyes alapozók is igen szárítgatták a bőröm, eldöntöttem, nem hagyom cserben szegényt, és fordítok rá figyelmet, illetve egy kis pénzt (annyira sokat nem tudok sajnos, annyira tehetősek sajnos nem vagyunk). Csak hát nem tudom, mivel kezdjem. Hogy kezdjem. Félek egyes termékeket venni, mert nem egyszer volt már, hogy egyes radíroktól, pattanáskezelő szérumoktól teljesen zsíros lett a bőröm, de én most kizárólag arckrémet, nappalit és estit, vagy akár mindkét alkalomra használhatót keresek, ami lehetőleg ne legyen túl drága (néhány Avonos termékkel szemezgettem, ők egész jó árban vannak, főleg a LoveNatures család termékei, de félek tőlük nagyon), és valamit kezdjen a száraz bőrömmel, mert így nem igazán tudok élni. Főleg, ha belegondolok, ogy jön a tél... akkor ki is fakulok teljesen, szóval uh... remélem érthető voltam. Néhány tapasztalatra, megfigyelésre lennék kíváncsi. Hogy mit ne csináljak, illetve mit hogyan műveljek, csak a szegény bőröm ne menjen tönkre.

Előre is köszönöm! :)

17L



2016. aug. 23. 17:00
 1/3 anonim válasza:
Vichy Idéalia,tudom hogy azt írtad hogy nem szeretnél drágát viszont ez nagyon sokáig elég keveset kell belőle használni én is ezt használom a bőrömre és puha és sima lesz tőle, szépen helyreteszi, 16/L
2016. aug. 23. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ú, nagyon szépen köszönöm. Megnéztem Krémmánián a véleményeket, és egész jókat írnak róla, plusz, ugye, te. Szóval, nagyon nagy a valószínűsége, hogy egy ilyenre beruházok a közeljövőben. :)
2016. aug. 24. 08:37
 3/3 anonim válasza:
Szívesen :)
2016. aug. 24. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!