Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hol és milyen fajta arckrémet...

Hol és milyen fajta arckrémet vegyek?

Figyelt kérdés
Anyukámnak csak ráncos bőrre való van, de mivel 16 agyok ezért az nekem nem jó, de nem tudom milyet használjak. Száraz a bőröm nagyon. Homlokomon szokott néhány pati lenni.

2016. márc. 22. 23:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Én azt javaslom, menj el egy kozmetikushoz. Ő kinyomkodja a pattanásaidat szakszerűen, és ajánl a bőrtípusodnak megfelelő arckrémet.
2016. márc. 22. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%

1. A pattanásaidat kozmetikussal kezeltesd.


2. Mennyi vizet iszol naponta? Csak úgy megsúgom, hogy naponta 2 litert meg kéne innod, ha nem akarsz 40 évesen 60-nak kinézni. 16 vagy, könyörgöm... Azért száraz a bőröd, mert nem jut elég folyadék a szervezetedbe. Persze kenegetheted magad, csak azzal úgy tervezz hogy azt nem hagyhatod abba, mert akkor megint száraz leszel.

2016. márc. 23. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Szerintem iszom eleget, egyszerűen ilyen típusú vagyok, ekcemam is volt
2016. márc. 23. 08:59
 4/4 anonim ***** válasza:

1-es vagyok

Ha ekcémás vagy, akkor gyógyszertári krémet érdemes használnod, tejkrém, azt hiszem az a neve. Ha bőrgyógyász írja fel, akkor olcsóbb, de recept nélkül is kapható. Tapasztalatból mondom, hogy ekcémás bőrt hidratálva tartani tényleg csak krémmel lehet...

2016. márc. 23. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!