Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Van olyan festett hajra való...

Van olyan festett hajra való sampon, ami nem zsírosítja a hajat?

Figyelt kérdés
Eléggé zsíros a hajtípusom,sajnos rá vagyok kényszerülve,hogy 2 naponta hajat mossak...Mivel festett hajam nagyon fakul muszáj,szinvédő samponnal hajat mosnom,ami még jobban zsírosítja a hajamat...
2008. okt. 18. 21:22
 1/4 anonim ***** válasza:
65%
használj sima sampont és balzsamot,vagy pakolást,ami festett hajra való!
2008. okt. 18. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
77%

Használj Sunsilk sampont, és külön balzsamot. Hajszinek szerint vannak külön flakonokban. Van barna, szőke, stb..

elég jó árban van, kb 4-500ft egy flakon. Nekem megsűnt tőle a korpa, és a zsirosodás.


Egyébként lehet hogy azért zsírosodik, mert gyakran mosod. Próbáld 3-4 naponta, előbb utóbb beáll egy hosszabb időtartamra.

2008. okt. 18. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nyáron kipróbáltam 2 hónapon keresztül egy héten csak 2x mostam hajat és ugyanúgy zsírosodott....

Nem tudom,hogy mi lenne a megoldás....

és hogyha áttérnék gyógynövényes samponokra,akkor jobban fakulna a hajam?

2008. okt. 19. 10:25
 4/4 anonim válasza:
Szia,én feketére festem a hajam,"hand & sholders"-ha így írják :-) használok,mellé pedig a Phantene PROv festett hajra balzsamot.
2008. okt. 21. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!