Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Régebben több volt a rövid...

Régebben több volt a rövid fiúsra nyírt hajú kislány?

Figyelt kérdés

2017. júl. 4. 16:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, régen több gyereknek volt rövid haja. Nekem is anyukám mindig fiusra vágta.
2017. aug. 2. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én is így vettem észre.És neked tetszett a rövid haj, vagy nem kérdezték?
2017. aug. 2. 23:07
 3/5 anonim ***** válasza:
Tőlen nem kérdezték, csak levágták.
2017. aug. 4. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Manapság ez már nem így van, hogy csak megnyírom és kész.
2017. aug. 4. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Metionin ***** válasza:
Manapság egyre többen csináltatnak a gyereknek is normális hajat, sőt, meg is kérdezik a gyereket hogy tetszene-e neki egy vállig érő vagy inkább legyen hosszú. Amikor én voltam gyerek, sok bilire nyírt kislányt ismertem, nem volt vele macera, levágták azt cső. Nekem mindig extra hosszú hajam volt, állandóan egy fonatba fonva, sosem lehetett kiengedve csak a fényképekre. Anyámék imádták amikor vadidegenek álltak meg az utcán a hajamat fogdosni hogy igazi-e. Utáltam, alig vártam hogy vágassunk belőle és lehessen végre szabadon, ez 13 éves koromban történt meg.
2017. szept. 4. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!