Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Rövid haj kontra elálló fül...

Rövid haj kontra elálló fül hároméves kislány?

Figyelt kérdés
Utál fésülködni, kéri, hogy vágjuk le, de nagyon elállnak a fülei. Te mit tennél?
2014. dec. 30. 15:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Levágnám, ha kéri. Ha majd zavarja a füle, akkor pedig megműttetném.
2014. dec. 30. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha zavarja a haja levágnám, őt nem zavarja az elálló füle csak téged. Ha majd őt is zavarja, akkor meg lehet műttetni. Egyik barátnőmnek nagyon elálló füleii voltak, kiengedett haj sem segített rajta,mert annyira elálltak, ő nagyon szégyellte így még általános iskolás volt amikor megműtötték a füleit.
2014. dec. 30. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Van olyan frizura, amivel nem lenne feltűnő a füle, rövidebb hajnál sem. Egyébként mondd meg neki, hogy a rövidet is meg kell fésülni. :)
2014. dec. 30. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Levágnám.

Az én 2,5 éves lányomnak is elállnak a fülei, de őt nem zavarja a viszonylag hosszú haj.

Viszont én a legnagyobb nyugalommal összegumizom, ill. elcsatolom a haját.

Úgy vagyok vele, hogy majd ha őt zavarja, akkor megműttetjük, de addig nem agyalok rajta.

2014. dec. 30. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Húgomnak nem csak eláll a füle, hanem egy porchiány miatt össze is van pöndörödve. Anyu sokáig félhosszan hagyta a haját, hogy ne látsszon. Persze csúfolták, ha előbukkant. Amikor nagyobb lett, teljesen rövidre vágatta a haját, fel is nyíratta. 2 napig mindenki a fülét nézte, aztán megszokták. Soha nem műtette meg, azóta is ez a szexepilje.

Szóval ha a lányod rövid hajat akar, engedd neki, ne nevelj bele fölösleges gátlásokat a füle miatt. Régen a szeplő is ciki volt, most meg.....

2014. dec. 30. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
48%
Gratulálok! Még csak 3 éves, de te már keretek közé szorítod, hogy szégyenkezzen a fülei miatt. Szép...
2014. dec. 30. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
75%
Túlzásba estél 6-os!
2014. dec. 30. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
68%

Kedves 6!

Én is hadd gratuláljak neked, amiért fekete-fehérben látsz mindent.

Igazán nagyszerű, hogy a te gyerekeid hibátlanok. Így nem tudod keretek közé szorítani őket, igaz?

Amúgy meg: bárhogy is néz ki, fogadja el magát olyannak, amilyen?

Hát én megadom a lehetőséget, hogy változtasson, ha a neki úgy jobb.

(Konkrétan a fülplaszikára gondolok.)

2014. dec. 30. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Levágatnám. Ennyi idősen valószínűleg ő még nem igazán érzékeli, hogy eláll a füle. Vagy ha igen, nem éli meg negatívumként.

A lányomnak van egy hatodik lábujja. Össze van nőve a kisujjával. Engem eleinte rettenetesen zavart. Most lassan 4 éves, ő tudomást sem vesz róla. Úgy vagyok vele, hogy ha idősebb lesz, majd ő eldönti, mi legyen vele.

2014. dec. 30. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Természetesen fogalma sincs arról, hogy a fülei nem tökéletesek.


Köszönöm a válaszokat.

2014. dec. 30. 21:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!