Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A szextol csokken a pattanasok...

A szextol csokken a pattanasok szama?

Figyelt kérdés
2008. okt. 16. 14:17
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Én 25/f. vagyok,és már kifele tartok a pattanásokból.Sosem voltam az a legdurvább pattanásos féle,inkább olyan közepes féle,nem annyira vészes. Már hosszú évek óta eddzek,egészségesen élek,100% osan odafigyelek az ilyesmire,erről szól az életem. Soha nem voltam még nővel.Viszont önkielégítésből nincs hiány. Ami tény,hogy még mindig vannak pattanásaim.Arcomon nagyon kevés,hátamon viszont eléggé. És kb. minden nap szexuálisan kielégítem magam.Mégis vannak,egészségesen élek,mégis vannak. Tehát ezek nem befolyásoló tényezők szerintem. Az hogy valaki önmaga szexel,vagy párosan,jelentéktelen,a végeredmény ugyanaz,szexuális kielégülés. És mégsem multak el. Olvastam viszont már olyat,hogy a túl sok szexuális kielégüléstől meg pont kijött valakinek több,és amikor nem masztizott,akkor tünt el.Szóval lehet hogy fordítva még igazabb is lehet.
2010. szept. 20. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!