Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak ha a naptól...

Mit csináljak ha a naptól anyajegyes és szeplős lettem?

Figyelt kérdés

Vasárnap, majdnem 1 hete kifeküdtem napozni úgy hogy én buta semmit nem kentem magamra... persze másodfokú égési sérülés lett belőle. Annyira megbántam!!! Csak barnább szerettem volna lenni mert mindenki a fehérségemmel piszkált. Az a fő bajom, hogy újabb anyajegyek és szeplők jelentek meg az arcomon. Régen is olyan volt de most jobban. Örökre ilyen maradok? Soha többet nem leszek egyenletesen mégcsak fehér se? Mindig megmaradnak az égési foltok, anyajegyek, szeplők?

Rettentően elment minden önbizalmam. Most mi lesz?

17/l


2017. jún. 10. 21:45
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Ember! Szard mar le hogy mit mondanak az emberek!Nem k***rva mindegy nekik hogy Te hogy nezel ki? Ne itt hisztizzel, hanem eld az eleted, ne erdekeljen hogy masok mit mondanak! Az anyajegyekkel, szeplokkel mi a baj? Sokkal de sokkal nagyobb problemaik is vannak az emberknek ezeknel...pl nekem wleg durva aknem van, szoltak mar be erte, de mar leszarom.Regen alapoztam, meg most is neha, de siman kimegyek az utcara smink nelkul is, pedig piros, undorito az arcom, es persze nagyon nagyon nagyon sok heg van rajta.Ja meg persze szeplok, amik most nyar fele megjobban kijottek!De engem nem erdekel mit mondanak az emberek!Teged se erdekeljen!!
2017. jún. 11. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Nikii te vagy az?

Hát igen, te már nem leszel szebb. :)

2017. jún. 12. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Nagyon régi kérdés, de ne tudd meg, én mit adnék azért, ha szeplős lehetnék...
2021. aug. 16. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!