Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek szexi ha szeplős...

Szerintetek szexi ha szeplős egy nő arca?

Figyelt kérdés
Gyerekkoromban szégyeltem.Ma különlegesnek érzem magam tőle.

#Arc.Szeplő.
2016. okt. 30. 18:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem nem. De sokan pont ezt szeretik.
2016. okt. 30. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

Szerintem nem, szerintem lehet nagyon szep, bar ez teljesen szubjektiv.


Mint peldaul megkerdezni azt, hogy szep a kek szin? Valaki azt fogja mondani, hogy igen, valaki azt, hogy nem. Teljesen szubjektiv.

2016. okt. 30. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
armint szerintem igen* :D
2016. okt. 30. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nekem tetszik, és szerintem nem vagyok egyedül.

Az ismerőseim közül akik szeplősök, azok mind utálják.:D

2016. okt. 30. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 T.A.M.i válasza:
Ugyanígy érzek én is. Az esküvőn a fotós kérdezte leretusálja- e. Mondtam, hogy eszébe ne jusson!
2016. okt. 30. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hát igen..van akinek tetszik.Van akinek nem.Ezt csak kiváncsiságból kérdeztem,ki hogy látja ezt.Gyerekkoromban iszonyat szégyeltem.Hálisten mostmár nem zavar.Igaz nekem csak az arcom szeplős.Van akinek több testrésze is.Az már nembiztos,hogy kellemes.
2016. okt. 30. 21:30
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem attól leszel különleges,hogy szeplős vagy.Amúgy nem gáz,ha egyébként az arcod nem csúnya.
2016. okt. 31. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
;)
2016. okt. 31. 14:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!