Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak ha a naptól...

Mit csináljak ha a naptól anyajegyes és szeplős lettem?

Figyelt kérdés

Vasárnap, majdnem 1 hete kifeküdtem napozni úgy hogy én buta semmit nem kentem magamra... persze másodfokú égési sérülés lett belőle. Annyira megbántam!!! Csak barnább szerettem volna lenni mert mindenki a fehérségemmel piszkált. Az a fő bajom, hogy újabb anyajegyek és szeplők jelentek meg az arcomon. Régen is olyan volt de most jobban. Örökre ilyen maradok? Soha többet nem leszek egyenletesen mégcsak fehér se? Mindig megmaradnak az égési foltok, anyajegyek, szeplők?

Rettentően elment minden önbizalmam. Most mi lesz?

17/l


2017. jún. 10. 21:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

A szeplőkkel mi a baj? :) Nekem is kijönnek nyáron, de télre kevesebb lesz.

Egyszer kifakulsz.

Bár én úgy leégtem 3 éve egy munka során, hogy azóta is barnább az alkarom, mint a felső.

A leégett terület majd lehámlik, barna leszel, aztán télre halványodik.

2017. jún. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Az a bajom vele hogy így még rondább vagyok, tiszta pötty. Végre kezdett megjönni az önbizalmam mert fogytam de most végképp elment :(
2017. jún. 10. 22:09
 3/13 anonim ***** válasza:

Ezek már ott maradnak.

Legközelebb használj naptejet. Úgy is lehet barnulni, csak tovább tart, de legalább nem égsz le, és nem szerzel égési sérüléseket. Persze akkor sem lehet korlátlanul napozni.

Nekem is volt fiatalabb koromban egy leégésem, pedig én be is kentem magam, csak nem elég sűrűn, vagy a naptej nem volt elég jó. Akkor nekem is előjött több. Azóta nagyon figyelek. Így szerintem még ezekkel a pöttyökkel is szebb a bőröm, mint sok másnak, mert nagyon sok ember nem figyel.

Neked sem lesz gond, ha ezentúl mindig figyelsz.

Az önbizalmad meg ne azon múljon, hogy milyen fehér vagy, vagy hogy van-e anyajeged. Van, akinek eleve sok van, akkor is, ha nem napozik.

2017. jún. 10. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Hát biztos figyelek, már végképp nem lesz olyan bőröm amilyet én szeretnék! Oooh isteneeeeem! Most alapozhatok minden nap...
2017. jún. 10. 22:26
 5/13 anonim ***** válasza:

Nem kell ezért alapozni.

Ne görcsölj már ennyire ilyeneken.

Örülj neki, hogy fiatal vagy, egészséges, előtted az egész élet. Ennél nagyobb problémád ne legyen sohasem.

2017. jún. 10. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
A szeplő nem tesz rondábbá senkit, efelől biztosíthatlak! A szeplő csak szépít!
2017. jún. 10. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Engem nem szépít! Egyáltalán nem vagyok hisztis, se szerintem se a visszajelzések alapján de mostanába sosem sírtam ennyit mert majd kiugrik a szívem mielőtt tükörbe nézek. Annyira lehúzza az önbizalmam!
2017. jún. 10. 22:36
 8/13 anonim ***** válasza:

Szerintem ez túlzás, hogy ezért ennyire kibuksz.

Nem ettől lesz valaki szép vagy nem szép.

Gondolom, ha ez nem lenne, akkor lenne más, ami nem tetszene magadon.

Fogadd el magad és ne csak külsőségeknek élj.

2017. jún. 10. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Én nem tudok másnak élni. Eddig az volt a baj hogy kövér vagyok,most fogytam. Utána hogy fehér vagyok, szétégettem magam. Mindent megteszek csak lennék már elég jó!
2017. jún. 10. 22:52
 10/13 anonim ***** válasza:

Olyan sose lesz. Mindig lesz, akinek nem vagy elég jó. Ezért nem kell vele foglalkozni. Nem lehet mindenkinek, mindennek megfelelni.

Egyébként meg sokaknak pont a fehér bőr tetszik!

2017. jún. 10. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!