Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mitől barnulnék le? Nem...

Mitől barnulnék le? Nem barnulok semmitől :S!

Figyelt kérdés
Barna hajam, barna szemem van, elvileg hamar kellene barnulnom, de nem. Soha nem voltam még leégve, barnulni is alig tudok. Mitől van ez? mit tegyek?
2010. máj. 18. 14:26
 1/6 anonim ***** válasza:
szedj karotin tablettát,az segit.Egy hónapig szedd és közben napozz vagy szolizz.De csak óvatosan,nehogy leégj!
2010. máj. 18. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
csokicsöves szoli?amugy szolizol?
2010. máj. 18. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha eleget mászkálsz a szabadan,akkor oké lesz,nekem is ilyen a bőröm.Csak mindíg kend be magad -nem naptejjel-,hanem valami enyhén zsíros testápolóval pl Nivea testápoló tej,száraz-extraszáraz bőrre(sötétkék flakon),és radírozd le hetente 1-max2szer a bőröd.Az elhalt hámsejt nem barnul de akadályozza azt.Én ezt rém egyszerűen kukoricadara és tusfürdő 1:1 arányban való keverékével oldom meg.Tudom mi van benne+nagyon puha lesz a bőröm.
2010. máj. 18. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

első vagyok: testápolót ne kenj az arcodra,ha zsirosabb tipusú a bőröd,mert attól csúnyán bedurranhat!

Egyébként a bőröd nem lehet hogy nagyon érzékeny,amiatt nem barnul? Le szokott égni?

2010. máj. 18. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Aszondja nem égett még le eddíg,velem is ez van.A testápolót testre gondoltam,arcra persze lehet arckrémet. A karotintól nem lesz olyan sárgás?Húgom egy ideig sárgarépás multivitamint ivott,és sárga lett a bőre 2-3 hét után. :)
2010. máj. 18. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
az idén először voltam szoliban, 6 perc, elég erős, de alig látszott meg a bugyi vonala! nem tom mi van velem :D nem érzékeny a bőröm, kicsit száraz.
2010. máj. 19. 16:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!