Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen tulajdonsággal bír az...

Milyen tulajdonsággal bír az az ember, aki nem fél semmitől?

Figyelt kérdés
2011. okt. 10. 18:51
 1/4 anonim ***** válasza:
bátor
2011. okt. 10. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem, a bátorság a félelem legyőzése, elnyomása, de nem a hiánya.
2011. okt. 10. 20:01
 3/4 anonim ***** válasza:
Vagy nem veszi észre a dolgokban rejlő veszélyt, emiatt nem fél, vagy tisztában van velük, de ignorálja - vakmerő.
2011. okt. 11. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom pontosan, de kettő pszichológia vizsgálaton mentem át és egymástól függetlenül ez jött ki. Nem félek semmitől. Ceszély helyzetet vázoltak fel, semmi félelem, hibátlanul hajtottam végre a veszély ellenére a feladatot, persze mérlegeltem a hibákat... ha kell képes vagyok legyőzni szó szerint a halált, mert attól se félek. Én se tudtam eddig zt a furcsa tulajdonságomat. Egyszer mutatkozott meg, amikor mentenem kellett egy embert, mert eltörte a lábát és levezényeltem a mentőakciót egy parkolóban (embereket mozgattam, helyekre irányítottam, megmondtam ki hova álljon, hogy a mentő hibátlanul beálljon a helyszínre, miközben én elláttam a sebet, amiből nagy mennyiségű vér folyt). Egy cél motivált: az az ember hazaérjen és a mentők kiérkezéséig muszáj volt helytállni. A másik dolog, amiben megmutatkozik: teszek a mások véleményére!
2021. dec. 10. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!