Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek a (festett) sötét...

Szerintetek a (festett) sötét barna haj, zöldeskék szem, kreolbőr mit sugall az embereknek /Főképpen a fiúknak/?

Figyelt kérdés
2010. máj. 17. 23:06
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Szemed szép,de egy kicsit sincs kreol bőrőd.

világító zöld szemem van és enyhén kreol barna bőrőm nem értem, mi olyan érdekes ebbben?

2010. máj. 18. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Én voltam régebben sötétbarna hosszú hajú, halvány barna bőrű és kék szemű! És nagyon jól néztem ki!!!! Sőt, a legjobban, nagyon egzotikus voltam!

A fiúknak ez az összeállítás nagyon tetszik!


Sajnos már nem napozhatok, így fehér vagyok, kék szemmel és szőkésbarna hajjal:(

Ez már annyira nem feltűnő, de sötét haj sápaszt nagyon így hogy fehér vagyok....

2010. máj. 18. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Az utolsó kommentelőnek köszönöm! :) Egyedül Ő fogta fel a kérdésemet! Nagyon Szépen Köszönöm :) Erre voltam kíváncsi
2010. máj. 18. 13:25
 14/14 anonim ***** válasza:

hidd el nem az számít, hogy kék, zöld vagy barna a szemed, és az sem hogy barna, szőke, vörös, vagy fekete a hajad,

de még a bőröd színe sem, hogy fehér vagy, napozol-e, kreol, vagy fekete bőrű..

a kérdésed 'mit sugall az embereknek /Főképpen a fiúknak'


ez mind a belsőből jön, hogy TE hogyan érzed magad. az embereknek, és a fiúknak is.


ez egy hülye kérdés volt, gondold csak el, mi lenne, ha minden fiú csak a s.barna hajú, zöldeskék szemű és kreol bőrű lányokra hajtana..

gondolom feltűnt, hogy mindenki mást szeret, és az sem biztos, hogy mindkettő szőke kék szemű modell alkatú lány csinos, vagy hogy ugyanazt sugározza magából.

a kisugárzás belülről jön kizárólag.


mindezzel annyit szeretnék mondani, lehet az utolsó válaszolónak megörültél, hogy haj de jó, ő bejött, attól még nem biztos hogy mindenki, akire ráillik e 3 tény, ugyanúgy bejön...:)

lehet hogy benned teljesen más van, ami az embereket megfogja, vagy éppen nem. MINDENKI MÁS!

2010. máj. 18. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!