Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek befessem a hajam?

Bánki Ani kérdése:

Szerintetek befessem a hajam?

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok középbarnás-sötétbarnás hajjal, és szeretném világosbarnára festeni. Szerintetek befessem?

#haglp
2017. ápr. 30. 12:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem felesleges. Pont olyan korban vagy, amikor mindig más tetszik és belekerülhetsz egy olyan spirálba, hogy aztán a hajad látja kárát. Mondjuk világosbarnát nem nagy cucc csinálni, de a festék sehogy se tesz jót a hajnak.
2017. ápr. 30. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem gondold át, főleg így, hogy világosítani kell.Ha megunod, akkor nagyon csúnya lesz, ahogy lenő.

Bár ha megunod, vissza lehet festetni az eredetihez közelire, de kopni fog és látszani fog, hogy volt már festve, amíg le nem nő.

Szóval elég nehéz dolog, hogyha megunod.

Én inkább azt ajánlom, hogy keress egy jó fodrászt és csináltass valamilyen szép ombrét vagy balayagét.Ami természetesnek hat, mintha csak a nap szívta volna ki.

És ennek az az előnye, hogyha megunod, levágatod, hamar eltűnik a világosított rész, mivel nem az egész van festve,csak a vége.

És nem is kell minden hónapban festetni így, mintha az egészet befestenéd.

Ha bejön a világosbarnás balayage, akkor akár a teljes festést is kipróbálhatod.

Ha a szüleid engedik, akkor szerintem próbáld ki.

De tényleg fodrász, otthon nem fog menni a világosítás valószínű

2017. ápr. 30. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Fodrászhoz akartam menni, és semmiképp se próbálkoztam volna otthon vele.Csak az a baj hogy gyűlölöm az eredeti hajszínem, mert valahogy semmilyen színű.
2017. máj. 4. 18:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!