Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek befessem a hajam?

Szerintetek befessem a hajam?

Figyelt kérdés

14 éves fiú vagyok,és nyáron beszeretném festeni a hajam szőkére :D Ne kérdezzétek hogy jött az ötlet,megláttam és nagyon tetszett,és én is beakarom festeni :D A szüleim beleegyezése valószínűleg nem gond,de akarok pár tanácsot is,hogy ha befestem mire várhatok,romlik-e a hajam állapota,ha romlik is mennyire (és ehhez hasonló kérdések kavarognak a fejemben). Alapból ilyen satírozott hatású,sötétebb szőke és világos barna,szőke össze-visszás a hajam színe,magam sem tudom leírni pontosan :D


Akit érdekel,az olvassa tovább. :D


Még alsó tagozatban inkább szőkés,majd barnás volt a hajam,és megrovót akartak adni,mert azt hitték festem a hajam,tehát elég vicces folyamaton megy át :D


14/f



2016. ápr. 19. 18:04
 1/4 anonim ***** válasza:
A szőke haj sok ápolást igényel. Gyakran is kell festeni, mert a lenövés hamar meglátszik, szárítja a szőkítés, szóval jó minőségű sampon, balzsam, pakolás kell hozzá, különben csúnya lesz, hamar törik, szálkásodik.
2016. ápr. 19. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Roncsolja a hajat, de ha rövid a hajad, akkor úgyis lenő majd a roncsolódott rész. Ennek ellenére nem ajánlom, nekem már 1 hét után kis fekete sörték látszódtak a hajszálak tövénél, mivel sötétebb hajam van, így 3 hetente festettem, jól tönkre is tette, macerás, időigényes és nekem ráadásul nem is állt jól.
2016. ápr. 19. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Hű,köszönöm a gyors választ :)

És ha csak 1-2 hónapra szeretném,vagy inkább csak addig,ameddig le nem nő? Akkor azt hogy tudnám?

Tehát azt szeretném,hogy befestem majd pedig engedem lenőni és visszaállni az eredeti hajszínemre. (Nem tudom hogy lehetséges,csak egy embernél láttam,hogy befestette a haját majd visszaállt az eredeti hajszínére. Esetleg ha én befesteném majd visszaállnák,akkor eltűnne ez a fura,de mégis szép színátmenet a fejemről? :D )

2016. ápr. 19. 18:53
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha csak egyszer befested akkor visszajön majd az eredeti hajszíned, csak időbe telik, a lenövés pedig nem szokott szép lenni.
2016. ápr. 19. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!