Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek így befessem a hajam?

Szerintetek így befessem a hajam?

Figyelt kérdés

14 éves vagyok és már tavaly is eszembe jutott a hajfestés, sokat gondolkoztam rajta, képeket mentettem le, de vártam egy évet, mert akkor a szüleim sem nagyon akarták megengedni, meg most kiderült, hogy nem csak egy rövid fellángolás volt, mert még mindig akarom.

Nem az egész hajamat szeretném befesteni csak egy kis színt vinni bele csíkokban vagy ombrésan, ami 1-2 árnyalattal világosabb a hajszínemnél és nem feltűnő. Az eredeti hajam sötétebb barna és nem szeretem, mert szerintem unalmas és túl sötét. (régebben világosabb volt)

Az iskola nem tiltja, már anyukám is megengedi. A fodrászom nagyon jó, sokan dicsérik és szerintem is jó fodrász, biztos nem rontaná el és sokat segítene nekem, hogy mi állna jól stb.

A hajam most egészséges, most lett vágva a végéből is. A fodrászom olyan anyagokkal dolgozik, melyek minél kevésbé károsak, meg nem hiszem, hogy ennyi festék olyan nagyon káros lenne.


2017. febr. 25. 19:32
 1/1 anonim válasza:
Szerintem elosszor nyugodtan probalj ki valami kis laza szint!:) ha anyukad is aldasat adta ra akkor miert ne? Max ha nem tetszik akkor sincs nagy baj mert nem ter el annyira az eredetitol. Es ha ombres akkor meg meg inkabb mert hamar lenő. Én a helyedben kiprobalnam.:)
2017. febr. 25. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!